Belgin Şimşek kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
840
Belgin Şimşek kimdir, nereli, kaç yaşında?

Belgin Şimşek Kimdir, biyografi sitemizde Belgin Şimşek ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Belgin Şimşek kaç yaşında?, Belgin Şimşek memleketi neresi, Belgin Şimşek evi nerede, Belgin Şimşek nereli, Belgin Şimşek instagram, Belgin Şimşek ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Belgin Şimşek Biyografi

Belgin Şimşek kimdir, nereli, kaç yaşında?

Belgin Şimşek dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 20 yaşındadır. Sahne aldığı tiyatro oyunlarında gösterdiği performans aracılığıyla 24. Sadri Alışık Tiyatro ve sinema ödüllerinde ödüle layık görülmüştür.

Belgin Şimşek yaşamı ve biyografisi

Belgin Şimşek 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına tiyatro ve oyunculuk üzerine sürdü ve kamera önüne geçmeden Sadri Alışık Kütür Merkezinde eğitim aldı.

Belgin Şimşek oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarında sahne alarak adım attı. Bu başarısı 24. Sadri Alışık Tiyatro ve sinema ödüllerinde ödül almasına olanak tanıdı.

Belgin Şimşek dizi oyuncusu olarak kariyerini ilk kez oynadığı 2021 yapımı Benim Hayatım dizisinde oynadığı Heves rolü ile inşa etmeye başladı. Başarılı oyuncu şimdilerde tiyatro ve dizi film çalışmalarına sürdürmektedir.

Belgin Şimşek boy kilo ve hangi burç?

Belgin Şimşek boyu 1.68 cm kilosu 53 kg ve burcu Oğlak.

Belgin Şimşek sevgilisi?

Belgin Şimşek sevgilisi, özel yaşamına ilişkin net bilgiler bulunmamaktadır.

Belgin Şimşek filmleri ve dizileri

Belgin Şimşek yer aldığı diziler? Belgin Şimşek hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Benim Hayatım (Heves)

Belgin Şimşek oyuncu kimdir, nereli, kısaca yaşamı, yer aldığı diziler, tiyatro oyunları, vikipedi ve imdb kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.