Bekir Köse kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
83
Bekir Köse kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Bekir Köse kimdir?, biyografi sitemizde Bekir Köse kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bekir Köse kimdir? kaç yaşında?, Bekir Köse kimdir? memleketi neresi, Bekir Köse kimdir? evi nerede, Bekir Köse kimdir? nereli, Bekir Köse kimdir? instagram, Bekir Köse kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Bekir Köse kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Bekir Köse
Doğum tarihi: 1 Ocak 1983
Doğum yeri: Balıkesir
Boy: 1.67 cm
Kilo: 57 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek: Din Adamı, Sunucu
İnstagram hesabı için tıklayın

Bekir Köse nereli? Kaç yaşında?

Bekir Köse kimdir, evli mi, kiminle evlendi, çocukları var mı, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu? Hangi kanalda, albümleri? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Bekir Köse yaşamı ve biyografisi

Bekir Köse Türk İlahiyat sanatçısı, din adamı ve televizyon sunucusudur. Aynı zamanda Ses sanatçısı, bestekar ve söz yazarıdır. Ramazan aylarında sahur vakti programları ile tanınmaktadır. 15 Temmuz Şehitlik Marşı’nı seslendiren sanatçı olarak tanınmaktadır.

Bekir Köse eşi

Bekir Köse 1 Ocak 1983 senesinde Balıkesir’de dünyaya geldi. Eğitim yaşamına çok ufak yaşlarda başlayan Bekir Köse Kuran-ı Kerim okumaya 3 yaşında başladı. Okul eğitim hayatına İvrindi’de başladı. Balıkesir Yıldırım Camii Kuran Kursu’nda eğitim alarak 11 yaşında hafız oldu. Lise eğitimini Muharrem Hasbi Lisesi Spor Bölümü’nde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetim ve Kamu Yönetimi bölümünde sürdü.

Bekir Köse televizyon ekranlarında yer almadan önce diksiyon ve sunuculuk eğitiminin bunun yanında musiki dersleri aldı. 1997 senesinde İstanbul Üsküdar Hz. Ali Camii’nde görev almaya başladı. 2009 senesinde Diyanet İşleri Başkanlığı aracılığıyla müzeezin olarak vazifeye atandı.

Bekir Köse ilk kez 2015 senesinde televizyon ekranlarında sahur programı sunmaya başladı. 2016 senesinde 15 Temmuz darbe girişiminin sonrasında “15 Temmuz Şehitlik Marşı”nı seslendiren sanatçı oldu.2017 senesinde “Kardeş Kal Türkiye” adlı çalışmasını sundu. Aynı yıl “Affeyle” adlı çalışmasını ve 2018 senesinde da “İncitme Gönül” ve “Bir Rabia’mız Var” adlı çalışmalarını hayranları ve sevenleri ile bir araya getirdi. 2020 senesinde Show TV ekranlarında “Bekir Köse ile Sahur Vakti” programını sundu.

Bekir Köse Albümleri

Bekir Köse’nin yayınlanmış 3 albümü bulunmaktadır.

  • İncitme Gönül
  • Kardeş Kal Türkiye
  • Affeyle

Bekir Köse TV Programları

  • 2020 Bekir Köse ile Sahur Vakti (Show TV)
  • 2017 Bekir Köse ile Sahur Vakti (TV 8)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.