Bekir Köse kimdir, Bekir Köse kaç yaşında?

07.11.2021
465
Bekir Köse kimdir, Bekir Köse kaç yaşında?

Bekir Köse kimdir, biyografi bölümünde Bekir Köse biyografi sayfası ile karşınızdayız. Bekir Köse kaç yaşında?, Bekir Köse memleketi neresi, Bekir Köse facebook, Bekir Köse nereli, Bekir Köse instagram, Bekir Köse ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Bekir Köse kimdir? başlığımızın detayları..

Bekir Köse Kimdir – Bekir Köse Biyografi

1983  Balıkesir doğumlu Bekir Köse Kuran-ı Kerim okumayı 3 yaşında öğrendi.İlkokulu İvrindi’de bitirdi. 11 yaşında Balıkesir Yıldırım (Eski) Camii Kuran Kursu’nda yatılı eğitim alarak Kuran-ı Kerim’i ezberledi ve hafız oldu. Hafızlık eğitiminin sonrasında Balıkesir Karesi Ortaokulu’ndan mezun oldu. Liseyi Muharrem Hasbi Lisesi Spor Bölümü’nde okudu.

Özel diksiyon ve sunuculuk dersleri aldı. Kuran kursu senelerında aldığı musiki eğitimini geliştirmek adına özel musiki dersleri de aldı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde bir dönem Kamu Yönetimi ve Yerel Yönetimler okudu. 2009 senesinde Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde müezzin kayyım olarak vazifeye başladı.

Aktif olarak Üsküdar Hz. Ali Camii’nde görev yapan Bekir Köse, 1997 senesinden beri çeşitli platformlarda sahne alıyor. 2015 senesinden beri de bir televizyon kanalında ramazan aylarında sahur programı sunuyor. 2016 senesinde, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra “15 Temmuz Şehitlik Marşı”nı seslendirdi.

Bekir Köse, 2017 senesinde paylaşımı yaptığı “Kardeş Kal Türkiye” isimli eseriyle büyük ilgi gördü. 2017 senesinde “Affeyle” isimli çalışmasını dinleyicilerinin beğenisine sundu. 2018 senesinde “İncitme Gönül” ve “Bir Rabia’mız Var” isimli çalışmalarını paylaşımı yaptı.

Bekir Köse 2020 Ramazan ayı boyunca Show TV’de Sahur Vakti programını sundu.2021 senesinde ise Star TV’de yayına girecek olan İftara Doğru programının sunuculuğunu üstlendi.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.