Bekir Coşkun Kimdir Biyografisi ve Hayatı

30.09.2021
169
Bekir Coşkun Kimdir Biyografisi ve Hayatı

Bekir Coşkun Kimdir? Biyografisi ve Hayatı, biyografi bölümünde Bekir Coşkun Kimdir? Biyografisi ve Hayatı biyografisi ile sizlerleyiz. Bekir Coşkun Kimdir? Biyografisi ve Hayatı , kaç yaşında, nereli hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Bekir Coşkun Kimdir? Biyografisi ve Hayatı – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Bekir Coşkun Kimdir Biyografisi ve Hayatı

Gazeteci ve Sözcü yazarı olan Bekir Coşkun kimdir? Bekir Coşkun’un 75 yaşında yaşamını kaybetmesi üzerine neden öldü ve hastalığı neydi soruları da aratılmaktadır. Peki Bekir Coşkun kimdir? Bekir Coşkun neden öldü? Sorularının yanıtlarını biyografimiz içinde bulacaksınızdır.

Sözcü yazarı Bekir Coşkun; akciğer kanseri nasıl tedavi edileceği görmekteydi. Bekir Coşkun 75 yaşında yaşamını yitirdi. Usta gazeteci Bekir Coşkun’un biyografisi ve yaşamı araştırılan konular içinde yerini almıştır. Usta gazetecinin ölümü ile alakalı yapılan açıklamaya göre Bekir Coşkun’un akşam saatleri civarında aspirasyon ve buna bağlı olarak solunum durması sebebiyle Ankara Şehir Hastanesi Acil Servis’e getirilmiş. Nöbetçi olan uzman ekibin müdahaleleri neticesinde hayati fonksiyonları geri gelmemiştir. Bekir Coşkun halen 75 yaşında iken yaşamını yitirmiştir.

Gazeteci Bekir Coşkun; 1945 senesinde dünyaya gelmiştir. Ankara’da Yüksek Gazetecilik Okulu’ndan mezun olmuştur. Bekir Coşkun; 1974 senesinde mesleğine foto muhabiri olarak başlamıştır. Hemen sonrasında da parlamento ve emniyet muhabirliği yapmaya devam etmiştir. Gazeteci Bekir Coşkun; ardındandan Günaydın Gazetesi’nde Dokuzuncu Köy isimli köşede yazarlık yapmaya başlamıştır.

Usta gazeteci Bekir Coşkun; 1978 senesinde Sabah Gazetesi Onuncu Köy isimli köşede yazarlığa başlamıştır. Daha sonra 1993 senesinde Hürriyet Gazetesi’ne geçiş yapmıştır. 2009 senesinde da Habertürk’e transfer olmuştur. Bekir Coşkun; 2010 senesinde da Cumhuriyet Gazetesi ile anlaşmıştır. 14 Mart 2014 yılı itibariyle de Sözcü Gazetesi’nde yazılarını yayınlamıştır.

Bekir Coşkun; 2017 senesinde kanser nasıl tedavi edileceği sebebiyle köşe yazılarına ara vermiştir. Zaman zaman sağlığı el verdiği sürece, yine köşe yazılarına devam etmiştir. En son solunum durması sebebiyle hastaneye götürülen Bekir Coşkun; 75 yaşında yaşamını yitirmiştir.


 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.