Batuhan Bayır kimdir, Batuhan Bayır kaç yaşında?

05.11.2021
35
Batuhan Bayır kimdir, Batuhan Bayır kaç yaşında?

Batuhan Bayır kimdir, biyografi bölümünde Batuhan Bayır biyografi sayfası ile karşınızdayız. Batuhan Bayır kaç yaşında?, Batuhan Bayır memleketi neresi, Batuhan Bayır facebook, Batuhan Bayır nereli, Batuhan Bayır instagram, Batuhan Bayır ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Batuhan Bayır kimdir? başlığımızın detayları..

Batuhan Bayır Kimdir – Batuhan Bayır Biyografi

 1997  Muğla doğumlu 2019 MasterChef Türkiye yarışmacısı Batuhan Bayır, Kendini ispatlamak ve şampiyon olmak için Masterchef’e katılmış. Batuhan Bayır, Su Ürünleri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur.Vücut geliştirme ve sporla yakında zamandan ilgileniyor.

Batuhan Bayır, şimdilerde Alancha Restorantta Executive Cheflik yapıyor. Batuhan, İzmir’de 6 ay çalıştığı Diplome De Cuisine eğitimi sonrası Atelier Kemal Demirasal’da çalışarak Alancha restaurantını açtı.

En büyük aşkı yemek yapmak olan Batuhan, 2015 senesinde Le Cordon Bleu İstanbul’a Diplome de Cuisine eğitimini aldı.

2015 senesinde Fransız Sarayı’nda çalıştı. 3 senedir çalıştırdığı Alancha restaurant sonrasında ise MasterChef programına dahil oldu.

Batuhan, İzmir’de denizle haşır neşir olduğu için deniz ürünlerini sürekli olarak tercih ediyor. Ayrıca taze ve yerel ürünler kullanmayı çok seviyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.