Batuhan Aydar Kimdir Nereli? Tövbeler Olsun Dizisindeki Anıl Kim?

26.10.2021
100
Batuhan Aydar Kimdir Nereli? Tövbeler Olsun Dizisindeki Anıl Kim?

Batuhan Aydar Kimdir Nereli? Tövbeler Olsun Dizisindeki Anıl Kim?, biyografi sitemizde, Batuhan Aydar Kimdir Nereli? Tövbeler Olsun Dizisindeki Anıl Kim? başlığı altında makale bir araya getirdik. Batuhan Aydar Kimdir Nereli? Tövbeler Olsun Dizisindeki Anıl Kim? biyografisi yazımızda…

Batuhan Aydar Kimdir Nereli? Tövbeler Olsun Dizisindeki Anıl Kim?

TRT 1 ekranlarında yayına giren Tövbeler Olsun dizisindeki Anıl kim? Batuhan Aydar kimdir nereli? Oynadığı diziler ve filmleri nelerdir? Kaç yaşında? Boyu, burcu ve kilosu nedir? Facebook, İnstagram ve Twitter adresi ne? Bilinmeyen yaşamı konulu ayrıntılı biyografisi. Hakkında bilgiler.

(Dilerseniz bu yazıya görsel biçimde hazırlanmış biyografi videosu şeklinde de Serhat Uzunkök YouTube kanalından da ulaşabilirsiniz)

Vide linki https://youtu.be/jA39Sqaa3NE

Batuhan Aydar Biyografisi

Batuhan Aydar Kimdir? Boyu, Burcu Ve Kilosu Ne?

Batuhan Aydar 9 Ağustos 1990 İstanbul doğumludur.
İlkokulu Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulunda okudu. Ortaokulu İstanbul – Maltepe – Adnan Kahveci Ortaokulu’nda bitirdi.
Liseyi Suadiye Hacı Mustafa Tarman Lisesi’nde okudu.
Anadolu Üniversitesi-Radyo ve Televizyonculuk bölümünden mezunudur.

1 yaşında ABC reklamı ile kamera karşısına geçen Batuhan Aydar’ın çocukluğu da kamera önünde geçti. Bir çok ünlü isimle tanıştı.
İlk ekran deneyimini ufaklüğünde hayranı olduğu Barış Manço’nun Adam Olacak Çocuk programında yaşadı. Barış Manço’yu o kadar çok seviyormuş ki, onun gittiği yerlere bile gidip fotoğraf çekinmiş.

1994’te Demet Sağıroğlu’nun ‘Arnavut Kaldırımı’ şarkısının klibinde ve ‘Aşk Perisi’ klibinde oynadı. Daha sonra dizilerde ve reklamlarda yer aldı.
Lakin okul yaşamı olumsuz etkilenince 11 yaşında oyunculuğa ara verdi. Bir dönem sahne amirliği yaptıktan sonra tekrar oyunculuğa geri döndü ve
daha profesyonel ilerleyebilmek için Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitim aldı ve Umut Kırcalı’dan oyunculuk eğitimi dersleri aldı.

Batuhan Aydar Dizileri Ve Filmleri

1997 senesinde baş rollerinde Evrim Solmaz‘ın oynadığı “İlişkiler” adlı dizide, 1999 senesinde Ayşecik dizisinde ve aynı yıl baş rollerinde Seda Sayan ve Güven Kıraç‘ın oynadığı “Evimiz Olacak mı?” adlı dizide rol aldı.
2013 senesinde SamanYolu Tv’de yayına giren “Ötesiz İnsanlar” dizisinde başrolü üstlenerek Teğmen Deniz rolünü canlandırdı. Bu dizide sergilediği oyunculuk aracılığıyla tanınırlığı iyice arttı ve sonraki senelerda da olduğu diziler birbirini izledi.

Son Çıkış, Arka Sokaklar, Aşk Ve Gurur, Sekerat Son ve Hayat Sevince Güzel gibi yapımlarda rol aldı.
2017 senesinde Yalaza dizisinde Fatih kişiliğini canlandırmıştı ve bu diziyle de seyircinin büyük beğenisini elde etmişti.

Bugünlerde ise TRT1 ekranlarında yayına giren, komedi dizisi Tövbeler Olsun dizisinde Anıl kişiliğine hayat vermektedir.
Yakışıklılığı ile dikkat çeken ünlü oyuncu, 1.88 boyundadır. 81 kilodur ve Aslan burcudur.
Boş zamanlarında seyahat etmektedir ve futbol oynamaktadır ve Beşiktaş futbol takımını tutmaktadır. Esasen Adanalıdır.

Sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanmaktadır ve bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile Twitter hesabında 10.900 takipçisi İnstagram hesabında da 28.000 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/aydarbatuhan/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.