Batın Uçan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
171
Batın Uçan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Batın Uçan kimdir?, biyografi sitemizde Batın Uçan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Batın Uçan kimdir? kaç yaşında?, Batın Uçan kimdir? memleketi neresi, Batın Uçan kimdir? evi nerede, Batın Uçan kimdir? nereli, Batın Uçan kimdir? instagram, Batın Uçan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Batın Uçan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Batın Uçan
Doğum tarihi: 1996
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.88 cm
Kilo: 80 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Batın Uçan nereli? Kaç yaşında?

Batın Uçan kimdir, nereli, boyu, kilosu, sevgilisi, babası, annesi, ailesi, dizileri? Batın Uçan Cem Uçan kardeş mi? Batın Uçan Payitaht dizi dışında hangi dizilerde oynadı? Batın Uçan annesi kimdir? Batın Uçan babası kim? Payitaht Abdülhamid Ömer kimdir? Gerçek adı nedir? Kim kimdir bölümümüzde Batın Uçan yaşamı ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.

Batın Uçan yaşamı ve biyografisi

Batın Uçan Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Babası oyuncu Cem Uçan’dır. Amcası ise oyuncu Yiğit Uçan’dır. 2015 senesinde Filinta “Bin Yılın Şafağında dizisi ile başlayan oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2017 yapımı Payitaht: Abdülhamid TV dizisinde oynadığı Ömer rolü ile yaptı.

Batın Uçan Cem Uçan kardeş mi

1996 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası oyuncu Cem Uçan’dır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Sporcu ve atletik bir görünüme sahip olan Batın Uçan birden fazla spor dalı ile yakında zamandan ilgilenmektedir.

Oyunculuk kariyerine 2015 senesinde “Filinta “Bin Yılın Şafağında” adlı dizi ile başlayan Batın Uçan 2017 yapımı olan “Payitaht: Abdülhamid” dizisinde “Ömer” rolü ile parladı. İlk beyazperde deneyimini 2018 senesinde “Suskun”  rolü ile “Deliler Fatih’in Fermanı” sinema filmi ile yapan tecrübeli oyuncu “Payitaht: Abdülhamid” dizisinde babası “Cem Uçan” ile birlikte rol aldı.

Batın Uçan sevgilisi Özge Ergin

Batın Uçan bekar olup sevgilisi Özge Ergin’dir. Genç oyuncu dizi film çalışmalarına sürdürmektedir.

Batın Uçan dizileri ve filmleri

Batın Uçan yer aldığı diziler ve oynadığı sinema filmleri hangileri? Aşağıda sıralanmaktadır.

  • 2018 Deliler Fatih’in Fermanı Sinema Filmi
  • 2017 Payitaht: Abdülhamid TV Dizisi
  • 2015 Filinta “Bin Yılın Şafağında” TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.