Başak Karahan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
90
Başak Karahan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Başak Karahan kimdir?, biyografi sitemizde Başak Karahan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Başak Karahan kimdir? kaç yaşında?, Başak Karahan kimdir? memleketi neresi, Başak Karahan kimdir? evi nerede, Başak Karahan kimdir? nereli, Başak Karahan kimdir? instagram, Başak Karahan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başak Karahan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Başak Karahan
Doğum tarihi: 3 Ağustos 1998
Doğum yeri: Antalya
Boy: 1.64 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Aslan
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Youtuber, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Başak Karahan nereli? Kaç yaşında?

Başak Karahan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Başak Karahan sevgilisi? Başak Karahan Enes Batur neden ayrıldı? Başak Karahan ne zaman dünyaya geldi, ne mezunu? Oynadığı diziler, filmler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Başak Karahan yaşamı ve biyografisi

Başak Karahan Türk youtuber, fenomen ve oyuncudur. Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Enes Batur ile birlikte tanınmaya başladı.

Başak Karahan Enes Batur neden ayrıldı

Başak Karahan 3 Ağustos 1998 senesinde Antalya’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Antalya’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına başlayan Başak Karahan üç kardeştir. Ramazan ve Azra adında kardeşleri bulunan Başak Karahan internet dünyasına bir dönem aynı okulda lisede okuduğu youtuber ve oyuncu Enes Batur ile birlikte attı. Videolarında Enes Batur ile birlikte kamera karşısına geçen Başak Karahan Enes Batur birlikteliği kısa bir süre sonra aşk yaşamına dönüştü ve ikili 3 yıl süren birlikteliğin sonrasında ayrıldı.

Başak Karahan sevgilisi

Başak Karahan sosyal platform kanllarının bunun yanında oyunculuğu ile de gündeme gelmiştir. Başak Karahan kameralrın karşısına ilk kez beyazperde de adım atarak 2017 senesinde “Cumali Ceber: Allah Seni Alsın” sinema filminde rol aldı. 2018 senesinde “Çocuklar Duymasın” dizisinde bölüm oyunculuğu ve aynı yıl içinde ” Kafalar Karışık, Masa ile Koca Ayı 2 ve Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” adlı sinema filmlerinde peş peşe rol aldı.

Başak Karahan şimdilerde eğitimlerine sürdürmekte olup bekardır. En sevdiği renk mor. Tuttuğu takım Galatasaray ve inatçı bir kişilik. Yüzünde ve burnunda estetkik yoktur. Bitki çaylarını çok seven fenomen peynir’den nefret etmektedir.  Başak Karahan yaşamını İstanbul’da sürdürmekte olup özellikle de oyunculuk alanında eğitim almaya sürdürmektedir. Aynı zamanda video içeriklerini takipçileri ile paylaşmayı sürdürmektedir.

Başak Karahan dizileri ve filmleri

Başak Karahan yer aldığı diziler, hangi filmlerde rol aldı? Aşağıda bulunmaktadır.

  • 2018 Kafalar Karışık (Sinema Filmi)
  • 2018 Masa ile Koca Ayı 2 (Sinema Filmi)
  • 2018 Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? (Sinema Filmi)
  • 2018 Çocuklar Duymasın TV Dizisi
  • 2018 Çocuktan Al Haberi (TV Programı)
  • 2017 Cumali Ceber: Allah Seni Alsın (Sinema Filmi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.