Başak Dizer kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
743
Başak Dizer kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Başak Dizer kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Başak Dizer kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Başak Dizer kimdir? kaç yaşında?, Başak Dizer kimdir? memleketi neresi, Başak Dizer kimdir? evi nerede, Başak Dizer kimdir? nereli, Başak Dizer kimdir? instagram, Başak Dizer kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Başak Dizer kimdir? Biyografi

Başak Dizer nereli? Kaç yaşında?

Başak Dizer kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Başak Dizer yer aldığı diziler? Başak Dizer sevgilisi kim? Başak Dizer boy kilo yaş bilgileri. Başak Dizer yaşı? Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer? Başak Dizer eski eşi? Başak Dizer’in ilk eşi? Başak Dizer ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Başak Dizer yaşamı ve biyografisi

Başak Dizer Türk modacı, stilist ve stil danışmanıdır. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un eşidir. Tasarım dünyasında yenilikçi bakış açısı ve özgün projeleri ile tanınmaktadır.

kıvanç tatlıtuğ başak dizer

Başak Dizer 1980 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen memleketi İstanbul’dur. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Başak Dizer lise eğitiminin sonrasında Stilistlik alanında eğitimler almaya başladı. Liseden sonra üniversite eğitim hayatına LLC tasarım bölümünde sürdürdü.

başak dizer yaşı

Eğitimini Instituto Moda di Burgo’da bitirdi. Ardından Mimar Sinan Üniversitesi moda tasarım bölümünde eğitim aldı. Londra’da Central Saint Martins de moda eğitimleri aldı.

başak dizer yaş

Başak Dizer moda kariyerine dizi filmlerde stil danışmanlığı yaparak başladı. Vakko ve Vakkorama markalarının baş tasarımcı asistanlığını yaptı.Bilsar Tekstil’de tasarımcı olarak çalıştı. Özel yaşamında Fransız manken Florence Eugene ile magazin sayfalarında kısa süren bir ilişkisi oldu. Ardından yeniden sevgilisi Oren Fransez ile birlikte oldu ve evlendi fakat kısa süre sonra boşandı.

başak dizer kimdir

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile 2008 senesinde “Aşk-ı Memnu” dizi setinde stil danışmanlığı yaparken tanıştı ve yolları kesişti. 2 yıl birlikte olan Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ 2 yılın sonrasında nikah masasına oturdu ve Paris’te evlendi.

başak dizer instagram

Başak Dizer çalışmalarına ardından “Medcezir” dizisinde Deniz Marşan ile çalışarak sürdü. Günümüzde çalışmalarına devam eden Başak Dizer boyu 1.76 cm kilosu 57 kg burcu Oğlak.

başak dizer eski eşi

Başak Dizer dizileri ve filmleri

Başak Dizer yer aldığı diziler? Başak Dizer hangi dizilerde oynadı?

başak dizer boyu

Başak Dizer’in oyunculuk yaptığı bir dizi yoktur. Stil danışmanlığı yaptığı diziler mevcuttur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.