Başak Ceylan Torun kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
281
Başak Ceylan Torun kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Başak Ceylan Torun kimdir?, biyografi sitemizde Başak Ceylan Torun kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Başak Ceylan Torun kimdir? kaç yaşında?, Başak Ceylan Torun kimdir? memleketi neresi, Başak Ceylan Torun kimdir? evi nerede, Başak Ceylan Torun kimdir? nereli, Başak Ceylan Torun kimdir? instagram, Başak Ceylan Torun kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başak Ceylan Torun kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Başak Ceylan Torun
Doğum tarihi: 7 Haziran 1986
Doğum yeri: Eskişehir
Boy: 1.70 cm
Kilo: 57 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Kaan Boşnak ile)
Meslek:  Etkinlik Direktörü
İnstagram hesabı için tıklayın

Başak Ceylan Torun nereli? Kaç yaşında?

Başak Ceylan Torun kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Başak Ceylan Torun sevgilisi? Başak Ceylan Torun Boşnak Instagram, yaşı, boy kilo? Oynadığı diziler? Mesleği, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Başak Ceylan Torun hayat ve biyografisi

Başak Ceylan Torun Türk festival ve etkinlik direktörü’dür. 2020 senesinde Kaan Boşnak ile evlenmesinin sonrasında gündem oldu.

Başak Ceylan Torun boy kilo yaş

Başak Ceylan Torun 7 Haziran 1986 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Yüksek Şeref Listesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun olduktansonra üniversite eğitim hayatına başladı. Üniversitenin 3.sınıfta TBWA-İstanbul’da staj yaptı. 4.sınıfta “Kırmızı” Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde derece aldı. 2010 senesinde Bilgi Üniversitesi Adschool aracılığı ile yüksek lisans eğitim hayatına davet edildi fakat sinema ve televizyon bölümü üzerine eğitimini sürdürdü.

Başak Ceylan Torun sevgilisi

Başak Ceylan Torun Arka Sokaklar dizisinde 8 sezon yönetmen yardımcılığı yaptı. Ayrıca İstanbul Selenium Plaza’da 7+1 Reklam, Tasarım ve PR Ajansının kurucu ortakları içinde bulunan isim oldu.

Başak Ceylan Torun Oynadığı diziler

Başak Ceylan Torun, ‘Yüzyüzeyken Konuşuruz’ grubunun solisti Kaan Boşnak ile 2020 senesinde  Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde evlendi. Festival ve etkinlik direktörü Başak Ceylan Torun Boşnak, Kaan Boşnak ile hayatlarını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.