Başak Ceylan Torun kimdir, Başak Ceylan Torun kaç yaşında?

07.11.2021
356
Başak Ceylan Torun kimdir, Başak Ceylan Torun kaç yaşında?

Başak Ceylan Torun kimdir, biyografi bölümünde Başak Ceylan Torun biyografi sayfası ile karşınızdayız. Başak Ceylan Torun kaç yaşında?, Başak Ceylan Torun memleketi neresi, Başak Ceylan Torun facebook, Başak Ceylan Torun nereli, Başak Ceylan Torun instagram, Başak Ceylan Torun ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Başak Ceylan Torun kimdir? başlığımızın detayları..

Başak Ceylan Torun Kimdir – Başak Ceylan Torun Biyografi

1986 doğumlu Başak Ceylan Torun, Grafik Tasarım Bölümü yüksek şeref listesinden mezun oldu. Kariyerine halen 3.sınıftayken TBWA-İstanbul’da staj yaparak başladı. 4.sınıfta katılmış olduğu “Kırmızı” Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde, 750 reklam kampanyası içinden birinci gelerek, reklamcılıktaki başarısını gösterdi.

2010 senesinde mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Adschool aracılığıyla yüksek lisans eğitim hayatına davet edildi fakat bir taraftan yönetmenlik hayalini gerçekleştirebilmek için yüksek lisans eğitimini sinema ve televizyon dalında yapmaya karar verdi.

Eğitimine devam ederken Kanal D’de yayına giren Arka Sokaklar adlı polisiye diziden yönetmen yardımcılığı teklifi alarak 1.5 sezon, ödüllü yönetmen Orhan Oğuz’un asistanı olarak dizide sürdü. Bir yandan büyük şirketlere tasarımlar ve reklam hizmeti veren Torun, İstanbul Selenium Plaza’da 7+1 (yediartıbir) Reklam, Tasarım ve Pr Ajansının kurucu ortakları içinde yer aldı.

Başak Ceylan Torun, ‘Yüzyüzeyken Konuşuruz’ grubunun solisti Kaan Boşnak’la dünya evine girdi. Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde evlenen Başak Ceylan Torun ile Kaan Boşnak’ın nikahına coronavirüs sebebiyle çok az kişi katıldı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.