Bartu Dev kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.136
Bartu Dev kimdir, nereli, kaç yaşında?

Bartu Dev Kimdir, biyografi sitemizde Bartu Dev ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bartu Dev kaç yaşında?, Bartu Dev memleketi neresi, Bartu Dev evi nerede, Bartu Dev nereli, Bartu Dev instagram, Bartu Dev ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Bartu Dev Biyografi

Bartu Dev kimdir, kaç yaşında, nereli?

Bartu Dev tiktok fenomenidir. 17 Ağustos 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. 22 yaşındadır. Esasen İstanbulludur. Bilhassa tiktok platformu üzerinden paylaşımı yaptığı video ve resim içerikleri ile dikkatleri üzerine çekti ve thebartudev kullanıcı adıyla kısa bir sürede yıldızı parlamaya başladı.

Bartu Dev yaşamı ve biyografisi

Bartu Dev 17 Ağustos 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Son 5 yılda sosyal platform platformları üzerinden paylaşımı yaptığı video içeriklerle adını açıkladı. 2018 senesinde Ayda Kutay ile tanıştı ve sevgili oldu. Ardından ilişkilerinin son bulduğu altı çizildi.

Bartu Dev boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Günümüzde paylaşımlarına devam eden Bartu Dev popüler fenomenler listesinde yerini korumaktadır.

Bartu Dev boy kilo ve hangi burç?

Bartu Dev boyu 1.75 cm kilosu 72 kg ve burcu Aslan.

Bartu Dev sevgilisi

Bartu Dev sevgilisi kendisi gibi fenomen olan Ayda Kutay’dır. 2018 senesinde tanıştılar. Lakin Bartu Dev ve Ayda Kutay ilişkisi sona ermiştir.

Bartu Dev kimdir, kaç doğumlu, tiktok, youtube, instagram paylaşımları, fotoğrafları, babası, kimle sevgili, ne iş yapar, Bartu Dev Ayda Kutay ilişkisi bitti mi siz değerli okurlarımız için derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.