Barkın Bayoğlu kimdir, Barkın Bayoğlu kaç yaşında?

07.11.2021
468
Barkın Bayoğlu kimdir, Barkın Bayoğlu kaç yaşında?

Barkın Bayoğlu kimdir, biyografi bölümünde Barkın Bayoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Barkın Bayoğlu kaç yaşında?, Barkın Bayoğlu memleketi neresi, Barkın Bayoğlu facebook, Barkın Bayoğlu nereli, Barkın Bayoğlu instagram, Barkın Bayoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Barkın Bayoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Barkın Bayoğlu Kimdir – Barkın Bayoğlu Biyografi

 Motosiklet ve Model Araç Uzmanı, Altın Elbiseli Adam.1975 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Barkın Bayoğlu,  İlkokul ve üniversite eğitiminin bir kısmını yurt dışında, İngiltere ve Belçika’da gördü. ilkokula başladıktan kısa bir süre sonra ailesiyle İngiltere’ye göç etti.Belçika’da Siyasal Bilimler Bölümü’nde okumuş sonrasında Türkiye’ye dönerek Bilgi Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.

İngiltere’de okuduğu sırada motosiklet tutkusu başlayan Bayoğlu, lisede ilk motosikletine sahip oldu. 2000’li senelerda Telsim’de eğitmen olarak, bir sürede Kazakistan’da bazı işlerle uğraşan Altın Elbiseli Adam, Türkiye’ye döndükten sonra kendisine bir atölye satın aldı.

2007-2009 senelerı içinde 2Teker Motosiklet dergisinde test ve haber editörlüğü yaptı. Otohaber dergisinde motosiklet testlerini hazırladı. Özel televizyon kanallarında yayına giren Piston ve Altın Elbiseli Adam programlarını hazırlayıp sundu. Bayoğlu son haftalarda motosikletlerle alakalı YouTube’ta çektiği videolarla hatırı sayılır bir takipçiye ulaşmıştı.

2017 senesinde  15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde geçirdiği motosiklet kazası  ile hayata gözlerini yummuştur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.