Barış Tunka kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
263
Barış Tunka kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Barış Tunka kimdir?, biyografi sitemizde Barış Tunka kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Barış Tunka kimdir? kaç yaşında?, Barış Tunka kimdir? memleketi neresi, Barış Tunka kimdir? evi nerede, Barış Tunka kimdir? nereli, Barış Tunka kimdir? instagram, Barış Tunka kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Barış Tunka kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Barış Tunka
Doğum tarihi: 1992
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Youtuber, Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Barış Tunka nereli? Kaç yaşında?

Barış Tunka kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Barış Tunka sevgilisi, müzikleri, şarkıları, konserleri, kısaca ile ilgili araştırılanler yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Barış Tunka yaşamı ve biyografisi

Barış Tunka Türk şarkıcı, müzisyen, youtuber ve cast direktörüdür. Youtube hesabı üzerinden paylaşımı yaptığı aktüel videolarla tanınmaktadır. 

Barış Tunka kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Barış Tunka 1992 senesinde İstanbul’da 2 çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Esasen İstanbullu’dur. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Barış Tunka liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına babasının Romanya-Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı olmasından ötürü Romanya’da U.P.G Ploiesti Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde bitirdi. Bu nedenle Romence’yi çok iyi konuşmaktadır.

Çocuk yaşlardan bu yana şarkıcı ve oyuncu olma isteği ile büyüyen Barış Tunka Sadri Alışık Tiyatro Okulu’nda Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Barış Tunka vatani görevini Mardin Yeniköy’de bitirdiktan sonra medya kariyerine Acun Medya’da adım attı. Acun Medya2nın Romanya projelerinde 3 yıl cast direktörü olarak görev aldı.

Günümüzde yaşamını Romanya’da ilerleten ve çok fazla Türkiye’ye gelen Barış Tunka  Romence seslendirdiği “Puterea Dragostei” adlı ilk şarkısını müzükseverler ve takipçileriyle bir araya getirdi. Türkiye ve Romanya’da büyük bir ilgi ile takip edilen Barış Tunka müzik kariyerinde büyük bir çıkış yakaladı. Barış Tunka bekar olup sevgilisi ile ilgili net bilgi yoktur.

Barış Tunka Romence seslendirdiği “Puterea Dragostei” şarkısına ve klibine aşağıda varabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.