Barış Murat Yağcı Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

19.09.2021
356
Barış Murat Yağcı Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Barış Murat Yağcı Kimdir?, biyografi bölümümüzde Barış Murat Yağcı Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Barış Murat Yağcı Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Barış Murat Yağcı Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(2) (0)
Ad Soyad Barış Murat Yağcı
Meslek Oyuncu
Yaşı 30 (1991-01-21)
Boyu 1.91
Kilosu 85 KG
Burcu Oğlak
Göz Rengi Siyah
Eğitim Anadolu Üniversitesi
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri İzmir

Barış Murat Yağcı Kimdir? Biyografi

Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yüksek öğretim eğitimi için Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü tercih etmiş ve bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Spora duyduğu ilgi sebebiyle bu alanda da eğitim almak isteyen Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü ile de eğitim hayatına devam etme kararı almıştır.  

Profesyonel anlamda basketbol oynayan Barış Murat Yağcı, bir süre Efes Pilsen Spor Kulübü’nün formasını terletmiş fakat geçirdiği sakatlık sebebiyle basketbolu bırakmak zorunda kalmıştır.  

Daha sonra ise kariyerine modellik yaparak devam etmiş ve aldığı beğeni üzerine Best Model of Turkey isimli yarışmaya katılarak, birincilik derecesini almaya hak elde etmiştir.  

Güzellik derecesinin sonrasında yapımcıların da dikkatlerini çeken isimlerden biri olmuş ve oyunculuk teklifleri almıştır.  

İlk kez Kocamın Ailesi isimli televizyon dizisi ile seyirci karşısına geçen Yağcı, sonrasında Kiralık Aşk isimli dizide Eymen kişiliğine hayat vermiştir.  

Kısa sürede bir hayran kitlesi edinmeyi başaran yakışıklı oyuncu, oyunculuk kariyerine Şevkat Yerimdar adlı dizide Bora rolünü canlandırarak devam etmiştir.  

Başarılı oyuncu, şimdilerde ise Tv 8’de yayına giren Survivor isimli yarışmada Ünüllüler grubunda yarışmaktadır.  

12 Nisan 2020 Pazar 14:04 02 Mayıs 2020 Cumartesi 16:44
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.