Barbaros Yoloğlu kimdir, Barbaros Yoloğlu kaç yaşında?

05.11.2021
66
Barbaros Yoloğlu kimdir, Barbaros Yoloğlu kaç yaşında?

Barbaros Yoloğlu kimdir, biyografi bölümünde Barbaros Yoloğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Barbaros Yoloğlu kaç yaşında?, Barbaros Yoloğlu memleketi neresi, Barbaros Yoloğlu facebook, Barbaros Yoloğlu nereli, Barbaros Yoloğlu instagram, Barbaros Yoloğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Barbaros Yoloğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Barbaros Yoloğlu Kimdir – Barbaros Yoloğlu Biyografi

MasterChef Barbaros Yoloğu,Bodrum Bitez’de bir restmiktarda aşçılık yapan işinde uzman yarışmacı, özellikle et ürünlerinde kendisine güvense de mutfakta her hususta iyi olabileceğinin üstünü çizdi. 

MasterChef yarışmasına katılan ve ana kadroda bulunan 16 yarışmacısından birisi olan 26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu üçlü elemelerde Deniz Aktuğ ve Murat Kaplan ile yüz yüze gelmişti. Instagram’da 32 bin kişi aracılığıyla takip edilen yarışmacının, eskiden fazla kilolu olduğu ve bir hayli kilo verdiği yaşandı.Değişimi ile sosyal platformda gündem olan MasterChef Barbaros, görenleri şaşkına çevirdi.

Yarışmanın ilk haftasında kırmızı takımda bulunan Barbaros, mavi takıma karşı kaybettikleri oyun sonrası Duygu Acarsoy ile tartışma yaşamıştı.MasterChef Barbaros, eleme potasına gidecek ismin belirlendiği oylama sırasında, “Bu kıza uyuz oldum. Haftaya takımıma alıp elemeye göndereceğim” kelimeleriyle dikkat çekmişti.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.