Banu Noyan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
259
Banu Noyan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Banu Noyan kimdir?, biyografi sitemizde Banu Noyan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Banu Noyan kimdir? kaç yaşında?, Banu Noyan kimdir? memleketi neresi, Banu Noyan kimdir? evi nerede, Banu Noyan kimdir? nereli, Banu Noyan kimdir? instagram, Banu Noyan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Banu Noyan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Banu Noyan
Doğum tarihi: 1 Ocak 1975
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.73 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşanmış (Ata Çağlayan ile)
Meslek: Koreograf , Organizatör
İnstagram hesabı için tıklayın

Banu Noyan nereli? Kaç yaşında?

Banu Noyan kim, nereli, boyu, kilosu, yaşı, burcu? Banu Noyan kızı ilk eşi, evlilikleri? Kiminle evlendi? Banu Noyan kimin kızı? Doya Doya Moda jürisi Banu Noyan yer aldığı diziler? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Banu Noyan yaşamı ve biyografisi

Banu Noyan Türk koreograf, organizatör ve iş kadınıdır. Türkiye ve dünya çapında yaptığı koreograf ve organizasyonla tanınmaktadır. Ayrıca televizyon ekranlarında moda jürisi olarak da bilinmektedir. 

Banu Noyan kızı oynadığı diziler

Banu Noyan 1 Ocak 1975 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitimine İstanbul’da başladı. Banu Noyan Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında yüksek lisans ve York Üniversitesi’nde ise İşletme doktorasını tamamlamıştır. Banu Noyan koreograf ve organizatör kimliğinin dışında “Vefa Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi, Türk Kalp Vakfı’nda İcra Kurulu Üyesi, Popsav Popüler Müzik Sanatı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Yüksek Danışma Şura Üyesi, Çocuk Suçlarını Önleme Derneği’nde Projeler Koordinatörü” olarak görev aldı.

Banu Noyan kiminle evlendi

2014 senesinde “O Hayat Benim” dizisinin 93.bölüm’nde rol aldı. 2018 senesinde Artistik Sanatlar Akademisi’ni kurdu. 

Banu Noyan ilk eşi

Banu Noyan ilk eşi Tanju Banacan’dır. Aynı zamanda Banu Noyan’ın Podyuma 5 aylıkken başlayan Banu Miray Noyan adında bir kızı bulunmaktadır. Banu Miray Noyan Türkiye’nin profesyonel ilk çocuk mankenidir.

Banu Noyan kızı Banu Miray Noyan

Banu Noyan 2019 senesinde modacı “Ata Çağlayan” ile evlendi. 7 ay süren evlilikten sonra boşanma kararı aldı ve Ata Çağlayan ile boşandı.

Banu Noyan kimin kızı

2019 senesinde TV8 ekranlarında “Doya Doya Moda” adlı programda jüri üyesi oldu ve Şubat 2020 tarihinde jüri koltuğundan ayrıldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.