Banu Ilıcalı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
219
Banu Ilıcalı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Banu Ilıcalı kimdir?, biyografi sitemizde Banu Ilıcalı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Banu Ilıcalı kimdir? kaç yaşında?, Banu Ilıcalı kimdir? memleketi neresi, Banu Ilıcalı kimdir? evi nerede, Banu Ilıcalı kimdir? nereli, Banu Ilıcalı kimdir? instagram, Banu Ilıcalı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Banu Ilıcalı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: İlknur Banu Ilıcalı
Doğum tarihi: 29 Ocak 1990
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Kova
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Efe Ceyhun ile)
Meslek:  Medya Çalışanı
İnstagram hesabı için tıklayın

Banu Ilıcalı nereli? Kaç yaşında?

Banu Ilıcalı kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum tarihi, boyu, kilosu, burcu? Acun Ilıcalı kızı Banu Ilıcalı annesi kim? Banu Ilıcalı evli mi, kiminle evlendi, eşi, hamile mi, çocuğu var mı? Banu Ilıcalı ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Banu Ilıcalı yaşamı ve biyografisi

Banu Ilıcalı Türk yapımcı, sunucu, medya patronu Acun Ilıcalı’nın kızıdır. Babası Acun Ilıcalı’nın Seda Başbuğ ile gerçekleştirdiği ilk evliliğinden dünyaya gözlerini açan kızıdır.

İlknur Banu Ilıcalı 29 Ocak 1990 dünyaya gözlerini açtı. Annesi Seda Başbuğ’dur. Babası Acun Ilıcalı’dır. Banu Ilıcalı’nın babası Acun Ilıcalı’nın Zeynep Ilıcalı ile evlenmesinin sonrasında 2 kız çocuğu daha dünyaya gözlerini açtı. Ardından Şeyma Subaşı ile evlenen Acun Ilıcalı’nın bir kızı daha dünyaya gözlerini açtı. Böylelikle Banu Ilıcalı’nın Leyla Ilıcalı, Yasemin Ilıcalı ve Melisa Ilıcalı adında 3 üvey kız kardeşi oldu.

Banu Ilıcalı eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Günümüzde Acun Medya şirketinde reklam ve satış üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.  Acun Ilıcalı’nın ilk ve en büyük kızı Banu Ilıcalı babası Acun Ilıcalı’nın seneler önce anne ve babasının yaşamını yitirdiği trafik kazasında şans eseri kurtuldu.

Banu Ilıcalı 2016 senesinde Efe Ceyhun ile nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden 2020 senesinde ‘Begüm’ adında bir kız çocukları dünyaya gözlerini açtı. Böylelikle Acun Ilıcalı dede oldu. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.