Balçiçek İlter kimdir, Balçiçek İlter kaç yaşında?

07.11.2021
299
Balçiçek İlter kimdir, Balçiçek İlter kaç yaşında?

Balçiçek İlter kimdir, biyografi bölümünde Balçiçek İlter biyografi sayfası ile karşınızdayız. Balçiçek İlter kaç yaşında?, Balçiçek İlter memleketi neresi, Balçiçek İlter facebook, Balçiçek İlter nereli, Balçiçek İlter instagram, Balçiçek İlter ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Balçiçek İlter kimdir? başlığımızın detayları..

Balçiçek İlter Kimdir – Balçiçek İlter Biyografi

1973 senesinde Bursa’da doğan Balçiçek İlter  7 sene bale eğitimi almıştır. Fransız lisesinde öğrenim gördükten sonra bir yıllığına Fransa’ya gitmiş ve döndüğünde Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

İlk olarak iş deneyimini iyi derecede Fransızca ve İngilizce bilmesi nedeni ile bir kadın dergisinde çevirmen olarak gerçekleştiren Balçiçek İlter sonrasında Aktüel dergisine geçmiş ve kısa bir sürede haber müdürü olmuştur.

Daha sonra Sabah Gazetesi koordinatörlüğü yapmış ve Habertürk ekibine geçiş yapmıştır. 2003 – 2010 senelerı içinde iş adamı Ali Palmir ile evlilik yaşamış ve bu evliliğinden ikizleri olmuştur. Uzun dönemdir Habertürk ekranlarında yayına giren Karşıt Görüş isimli programı sunan Balçiçek Ilter  yakında zamanda Kanald’e geri dönüyor.

Medyatava’nın haberine göre, Balçiçek İlter ile Dr. Özlem Cankurtaran’ın sunacağı sağlık programı ‘Balçiçek ile Dr. Cankurtaran’ yakında zamanda başlıyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.