Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kim? Aslı Sümen Kimdir?

25.10.2021
425
Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kim? Aslı Sümen Kimdir?

Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kim? Aslı Sümen Kimdir?, biyografi sitemizde, Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kim? Aslı Sümen Kimdir? başlığı altında makale bir araya getirdik. Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kim? Aslı Sümen Kimdir? biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kim? Aslı Sümen Kimdir?

Baht oyunu dizisindeki Tuğçe kim? Gerçek adı ile Aslı Sümen kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Boyu, kilosu ve burcu nedir? Evli mi? Tüm bu soruların yanıtları araştırma konusu olmuştur. Bizler de bu soruların yanıtlarına bulunduran bir yazı bir araya getirdik. Aslı Sümen ile ilgili bilgiler içeren ayrıntılı biyografi yazısıdır. Dilerseniz yazımıza video olarak da ulaşabilirsiniz. Yazıdaki bilgiler zamanla güncellenebilir ve yeni gelişmeler eklenebilir. İşte oyuncu Aslı Sümen ile alakalı bilgiler.

Aslı Sümen Kimdir Ve Nereli?

Aslı Sümen Biyografisi https://youtu.be/_yzZMgvoq3I

Aslı Sümen, 17 Eylül 1994 senesinde Mersin’de dünyaya gözlerini açtı. Esasen de Mersinlidir. Anne ve babası serbest meslekle uğraşmaktadır. Bir abisi mevcuttur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 2012 senesinde mezun oldu.

Üniversitede eğitim hayatına devam ederken Eşli Danslar Topluluğu’nda yarışmış ve okuduğu üniversiteyi temsil etmiştir. Profesyonel olarak dans eden Aslı Sümen, bunun yanı sıra da mankenlik ve fotomodellik yapmaktadır. Beduk – We Dance başta olmak üzere bazı kliplerde dansçı olarak yer almıştır.

2017 senesinde katıldığı Miss Turkey müsabakasında birincilik elde etti. Ayrıca 18 Kasım 2017 tarihinde Türkiye’yi Çin’de yapılan ‘Miss World’ müsabakasında temsil etti.

Yakın gelecekte Kanal D ekranlarının yeni dizisi Baht Oyunu dizisinde oyuncu olarak yer almaya başladı. İlk kamera önü oyunculuğu deneyimini bu dizide oynayacağı Tuğçe kişiliği ile yaşayacak.

Boy Ve Kilosu

1.74 boyunda ve 55 kilodur. Başak burcudur. Bekar olan ünlü isim yaşantısını İstanbul’da sürdürüyor. Sosyal medya aracında genelde Facebook, İnstagram ve TikTok kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı sırada İnstagram’da 38.600 takipçisi, TikTok’da 32.900 takipçisi, Facebook sayfasında da 24.000 takipçisi bulunmaktadır. Menajerliğini Gunfer Gunaydın yapmaktadır.

Facebook Sayfa Adresi https://www.facebook.com/missturkey2017

TikTok Adresi https://www.tiktok.com/@sumenas?

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/gunfer/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.