Bade Bal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
292
Bade Bal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Bade Bal kimdir?, biyografi sitemizde Bade Bal kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bade Bal kimdir? kaç yaşında?, Bade Bal kimdir? memleketi neresi, Bade Bal kimdir? evi nerede, Bade Bal kimdir? nereli, Bade Bal kimdir? instagram, Bade Bal kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Bade Bal kimdir? Biyografi

Bade Bal nereli? Kaç yaşında?

Bade Bal kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, sevgilisi, burcu? Bade Bal ifşa, tiktok, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Bade Bal yaşamı ve biyografisi

Bade Bal Türk şarkıcı ve bunun yanı sıra Tiktoker’dır. Hem seslendirdiği şarkılar hem de video paylaşımları ile tanınmaktadır.

Bade Bal ifşa

Bade Bal 25 Temmuz 2000 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamın İstanbul’da bitirdi. Müzik tutkusu çok ufak yaşlarda başladı. İnternet dünyası ile tanışması tiktok uygulaması üzerinden paylaşımı yaptığı keyifli ve yaratıcı video içerikleri ile sürdü. Kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bade Bal çok geniş bir takipçiye sahip oldu.

Bu üsreçten sonra müzik çalışmalarına ağırlık veren genç sanatçı Bade Bal “Sen Orda Kal” adlı şarkısı ile büyük bir çıkış yakaladı. Aslan burcu olan Bade Bal bekar olup boyu 1.68 cm ve kilosu 658 kg’dır. Günümüzde hem sanat yaşamını hem de paylaşımlarını sürdürmektedir.

Bade Bal albümleri

  • 2019  Sen Orda Kal
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.