Azra Yünlü kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
167
Azra Yünlü kimdir, nereli, kaç yaşında?

Azra Yünlü Kimdir, biyografi sitemizde Azra Yünlü ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Azra Yünlü kaç yaşında?, Azra Yünlü memleketi neresi, Azra Yünlü evi nerede, Azra Yünlü nereli, Azra Yünlü instagram, Azra Yünlü ile alakalı her detay yazımızda..

Azra Yünlü Biyografi

Azra Yünlü fenomen, ınfluencer, şarkıcı ve tiktoker’dır. Azra Yünlü 7 Ağustos 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Sosyal medya hesaplarında ürettiği içerikleri milyonlarca kişi aracılığıyla bi hayli beğeni alan Azra Yünlü bunun yanı sıra şarkıları ile de bi hayli popüler fenomenler içinde bulunmaktadır. BU sayede çok geniş bir kitlesi oluşmuştur.

Azra Yünlü sevgilisi

YouTube kanalı üzerinden de aktif video içerikleri paylaşımlar yapan Azra Yünlü “Yaz Geliyor” adlı şarkısı ile de beğeni toplamayı başarmıştır.  Ünlü şarkıcıların şarkılarını kendi yorumu ile harmanlayan genç yetenek Azra Yünlü Ben Bu Yüzden Gidemem, Yürü Anca Gidersin, Duvarlar da Konuşmuyor ve Aramam Sormam şarkılarını kendine özgü yorumu ile seslendirerek beğeni toplamıştır.

Azra Yünlü estetik

Oyunculuk isteği çocuk yaşlarda başlayan Azra Yünlü büyüdüğünde oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi Konservatuar bölümünde aldı. Ardından Hilal Saral Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri aldı.

Azra Yünlü boy kilo yaş

Azra Yünlü oyunculuk kariyerine ilk kez 2021 senesinde “Derin Mevzular” adlı dizide kendi adı ile “Azra” rolü ile adım attı. Azra Yünlü boyu 1.70 cm kilosu 56 kg burcu Aslan.

Azra Yünlü yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Derin Mevzular
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.