Azra Gülendam Haytaoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
336
Azra Gülendam Haytaoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Azra Gülendam Haytaoğlu Kimdir, biyografi sitemizde Azra Gülendam Haytaoğlu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Azra Gülendam Haytaoğlu kaç yaşında?, Azra Gülendam Haytaoğlu memleketi neresi, Azra Gülendam Haytaoğlu evi nerede, Azra Gülendam Haytaoğlu nereli, Azra Gülendam Haytaoğlu instagram, Azra Gülendam Haytaoğlu ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Azra Gülendam Haytaoğlu Biyografi

Azra Gülendam Haytaoğlu Temmuz 2021 tarihinde kaybolması ve sonrasında 48 yaşındaki İnşaat Mühendisi Mustafa Murat Ayhan aracılığıyla tecavüze uğrayıp, parçalara ayırıp, vahşice katledilmesi ile gündeme gelmiştir. Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünde öğrenci olan Azra Gülendam Haytaoğlu 2000 senesinde dünyaya geldi. 2021 yılı itibari ile yaşı 21 yaşındaydı.

hayatı

Azra Gülendam Haytaoğlu yaşamı ve biyografisi

Azra Gülendam Haytaoğlu 2000 senesinde Antalya’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Antalya’da başladı. Lise eğitimini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde sürdürdü.

Takvimler Temmuz 2021 tarihini gösterdiğinde kayboldu. Sosyal medya ve basında kayıp olduğuna ilişkin yüzbinlerce haber yapıldı. Kaybolmasının sonrasında geçen 5 gün sonunda yemek sonrasında kavga ettiği 48 yaşındaki İnşaat Mühendisi Mustafa Murat Ayhan aracılığıyla tecavüze uğradığı, parçalara ayrılıp, vahşice katledildiği yaşandı. Cansız bedeni bulunan genç kızı bu son dakika haberi Münevver Karabulut cinayetini tekrar hatırlattı.

Her satırı dehşet içeren kayıp üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu cinayeti uzun süre akıllarda kalacak. Azra Gülendam Haytaoğlu emlakçı katili ise belirlendi.

Azra Gülendam Haytaoğlu boy kilo ve hangi burç?

Azra Gülendam Haytaoğlu boyu 1.50 cm kilosu 45 kg ve burcu bilinmemekte.

Azra Gülendam Haytaoğlu emlakçı katili kim? Azra Gülendam Haytaoğlu bulundu mu? Azra Gülendam Haytaoğlu cinayeti, katili kimdir, ailesi, ile ilgili bilgi, yaşamı ve biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.