Ayten Rasul kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
921
Ayten Rasul kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ayten Rasul Kimdir, biyografi sitemizde Ayten Rasul ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ayten Rasul kaç yaşında?, Ayten Rasul memleketi neresi, Ayten Rasul evi nerede, Ayten Rasul nereli, Ayten Rasul instagram, Ayten Rasul ile alakalı her detay yazımızda..

Ayten Rasul Biyografi

Ayten Rasul kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ayten Rasul tam adı ile Aytən Rəsulova Azeri şarkıcı ve müzisyendir. 1998 senesinde Azerbaycan Bakü’de dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 23 yaşındadır. Azerbaycan ve Türkiye’de Youtube kanalı üzerinden seslendirdiği akustik cover şarklılarla kısa bir sürede yıldızı parladı ve tanınmaya başladı.

Ayten Rasul yaşamı ve biyografisi

Ayten Rasul 1998 senesinde Azerbaycan Bakü’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Bakü’de başladı. Liseden mezun olduktan sonr üniversite eğitim hayatına Azerbaycan Devlet Üniversitesi Tarih Fakultesi’nde sürdü ve mezun oldu.

Ayten Rasul müzik kariyerine çok ufak yaşlarda başladı. Profesyonel kariyerine 2018 senesinde başladı. Ablasına hazırladığı sürpriz şarkıyı stüdyoda okuduktan sonra sesi beğenildi ve yaşamı bir anda değişmeye başladı. Youtube kanalı üzerinden seslendirdiği akustik cover şarklılar

aracılığıyla kısa bir sürede bir hayli önemli kitleye kavuştu.  Müzik kariyerinde dönüm noktası Yanlışımsan adlı şarkısı oldu. Sezen Aksu, Rafet El Roman, Ferhat Göçer ve Yıldız Tilbe hayranı olan Ayten Rasul, özel yaşamında sevgilisi bulunmaktadır ve ihaneti asla kabul etmemektedir.

Ayten Rasul boy kilo ve hangi burç?

Ayten Rasul boyu 1.68 cm kilosu 54 kg ve burcu Oğlak.

Ayten Rasul sevgilisi?

Ayten Rasul sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamına ilişkin olarak devam eden bir ilişkisi bulunmaktadır. Ayten Rasul kaç yaşında, boy kilo, kimdir, sevgilisi, yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.