Aysun Karaytuğ Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
1.093
Aysun Karaytuğ Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Aysun Karaytuğ Kimdir?, biyografi sitemizde Aysun Karaytuğ Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aysun Karaytuğ Kimdir? kaç yaşında?, Aysun Karaytuğ Kimdir? memleketi neresi, Aysun Karaytuğ Kimdir? evi nerede, Aysun Karaytuğ Kimdir? nereli, Aysun Karaytuğ Kimdir? instagram, Aysun Karaytuğ Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Aysun Karaytuğ Kimdir? Biyografi

Aysun Karaytuğ Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Aysun Karaytuğ kimdir, yaş, nereli ve kiminle evli? Daha doğrusu evli mi? Yaşantısını nerede sürdürmektedir.  Ekonomist Aysun Karaytuğ kimdir? Son zamanlarda televizyon ekranlarında sempatik tavırları, kuvvetli ekonomi bilgisi ve bunun yanında sayısal verilerle, doğru saptamalara bilgi denizi niteliğinde sonuçlar sunan güzel sunan isim Aysun Karaytuğ yaşamını sizlerle buluşturuyoruz. Piyasaların yorumunu kaliteli standartlarla buluşturan isim olma özelliğine sahiptir. Aysun Karaytuğ ile ilgili tüm detaylar kim kimdir bölümümüzde.

Ayrıca Finans sektörünün sarışın güzeli olarak bilinmektedir.  Finans, ekonomi, piyasa, döviz, petrol ve altın fiyat aralıkları gibi birden fazla alanda yaptığı doğru yorumlarla beğeni kazanmaya sürdürmektedir. Tüm borsa camiasının beğenerek takip ettiği bir isimdir.

Aysın Karaytuğ 1980 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Günümüzde başarılı akademik kariyeri ile Zürih, İsviçre’de ve arada bir İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. Aile kökeni olarak Aysun Karaytuğ ailesini merak edenler için aslen Yarı Yugoslav Yarı Arnavut. Bugün 38 yaşında olan güzel ekonomist bir çok dünya kadını aracılığıyla beğenilmektedir. Hatta belli bir kitle Aysun Karaytuğ estetik olduğu yönünde iddialar da ortaya atmaktadır.

Aysun Karaytuğ kariyer yaşamı ve kariyer yolculuğu ise şu biçimdedir.

Tacirler Yatırım Portföy Yönetimi Direktörü Ekonomist Aysun Karaytuğ,  Eğitim yaşamına önce İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü ve hemen sonrasında çift anadal eğitimi San Diego State University International Economics alanını bitirdiktan sonra başladı.

Ekonomist Aysun Karaytuğ 2011 senesinde Destek Menkul’den ayrıldı ve Tacirler Menkul Değerler’in kurumsal iletişim direktörlüğüne atandı. CNN TÜRK,  HaberTürk, BloombergHT, NTV ve daha birden fazla ekonomi programında ekranlarda bulunmaktadır.

  • Daha sonra 1999 yılı ile 2004 Yapı Kredi Corporate Investment Banking,
  • 2004 ve 2011 senelerı içinde Garanti Bank  Corporate Investment Banking Manager

Ocak 2011’den günümüze kadar da Tacirler Yatırım’da Managing Director EMEA Gigant Swiss Consulting AG çalışmalarını sürdürmektedir. Aysun Karaytuğ evli olup olmadığı bilinmemektedir.

BloombergHT ekranlarında Aysun Karaytuğ  Erda Gerçek ile birlikte ekonomi ve borsa gündemi ile ilgili program yapmaktadırlar. Habertürk, CNN TÜRK ve daha birden fazla ekonomi programında ekran yüzü olan Ekonomist Aysun Karaytuğ kariyerini kararlı bir biçimde sürdürmeye sürdürmektedir.

 

Aysun Karaytuğ Sosyal Medya Hesapları

Aysun Karaytuğ instagram hesabına ulaşmak için tıklayın.

Aysun Karaytuğ Twitter hesabı için tıklayın.

Aysun Karaytuğ Fotoğrafları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.