Aysun Karaytuğ kimdir, Aysun Karaytuğ kaç yaşında?

07.11.2021
1.582
Aysun Karaytuğ kimdir, Aysun Karaytuğ kaç yaşında?

Aysun Karaytuğ kimdir, biyografi bölümünde Aysun Karaytuğ biyografi sayfası ile karşınızdayız. Aysun Karaytuğ kaç yaşında?, Aysun Karaytuğ memleketi neresi, Aysun Karaytuğ facebook, Aysun Karaytuğ nereli, Aysun Karaytuğ instagram, Aysun Karaytuğ ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Aysun Karaytuğ kimdir? başlığımızın detayları..

Aysun Karaytuğ Kimdir – Aysun Karaytuğ Biyografi

Ekonomist, Aysun Karaytuğ 1980 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen Yarı Yugoslav Yarı Arnavuttur. Günümüzde başarılı akademik kariyeri ile Zürih, İsviçre’de ve arada bir İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. Finans, ekonomi, piyasa, döviz, petrol ve altın fiyat aralıkları gibi birden fazla alanda yaptığı doğru yorumlarla beğeni kazanmaya sürdürmektedir. Tüm borsa camiasının beğenerek takip ettiği bir isimdir.

Tacirler Yatırım Portföy Yönetimi Direktörü Ekonomist Aysun Karaytuğ kimdir, Eğitim yaşamına önce İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümü ve hemen sonrasında çift anadal eğitimi San Diego State University International Economics alanını bitirdiktan sonra başladı. Ekonomist Aysun Karaytuğ 2011 senesinde Destek Menkul’den ayrıldı ve Tacirler Menkul Değerler’in kurumsal iletişim direktörlüğüne atandı. CNN TÜRK, Haber Türk, BloombergHT, NTV ve daha birden fazla ekonomi programında ekranlarda bulunmaktadır.

2011’den günümüze kadar da Tacirler Yatırım’da Managing Director EMEA Gigant Swiss Consulting AG çalışmalarını sürdürmektedir. BloombergHT ekranlarında Aysun Karaytuğ  Erda Gerçek ile birlikte ekonomi ve borsa gündemi ile ilgili program yapmaktadırlar. Habertürk, CNN TÜRK ve daha birden fazla ekonomi programında ekran yüzü olan Ekonomist Aysun Karaytuğ kariyerini kararlı bir biçimde sürdürmeye sürdürmektedir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.