Aysude kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
242
Aysude kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Aysude kimdir?, biyografi sitemizde Aysude kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aysude kimdir? kaç yaşında?, Aysude kimdir? memleketi neresi, Aysude kimdir? evi nerede, Aysude kimdir? nereli, Aysude kimdir? instagram, Aysude kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Aysude kimdir? Biyografi

Aysude nereli? Kaç yaşında?

Aysude kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Aysude soyadı? Aysude sevgilisi kim? Aysude boy kilo yaş bilgileri. Aysude ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Aysude yaşamı ve biyografisi

Aysude Türk Tiktoker, sosyal platform fenomenidir. Tiktok uygulaması üzerinden paylaşımı yaptığı kısa videolarla tanınmaktadır.

Aysude 13 Temmuz 2002 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine başkent Ankara’da başladı. Fenomen dünyasına çektiği kısa playbackler, sonrasında dans ve ağır çekim videoları ile tanındı ve dikkatleri üzerine çekerek kısa bir sürede bir hayli önemli takipçiye ulaştı. Günümüzde yaşamını Ankara’da ilerleten Aysude instagram üzerinden de içerikler paylaşmaktadır.

TikTok üzerinden popüler ve zengin içeriklerle takipçilerinin gönlünde taht kuran Aysude tiktok uygıulaması üzerinden çektiği playbackler, danslar ve ağır çekim videoları aracılığıyla ünlendi.

Aysude boyu 1. 1.64 cm kilosu 50 kg burcu Yengeç.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.