Aysude kimdir, Aysude kaç yaşında?

07.11.2021
555
Aysude kimdir, Aysude kaç yaşında?

Aysude kimdir, biyografi bölümünde Aysude biyografi sayfası ile karşınızdayız. Aysude kaç yaşında?, Aysude memleketi neresi, Aysude facebook, Aysude nereli, Aysude instagram, Aysude ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Aysude kimdir? başlığımızın detayları..

Aysude Kimdir – Aysude Biyografi

2002 Ankara doğumlu sosyal platform fenomeni Aysude yaşamına İstanbul’da sürdürmektedir.Sosyal medya platformu’nun bi hayli beğeni alan ve takip edilen isimlerinden olan Aysude paylaşımı yaptığı özgün içerikler ile bi hayli beğenildi. Düzgün fiziği ve cesur pozları ile de magazin gündeminde sürekli olarak rastladığımız isimlerden biri oldu.Tiktok platformunda elde ettiği başarısını diğer sosyal platform platformlarına taşımayı beceren sosyal platform fenomeni güzel bunun yanı sıra sıkı bir sosyal platform kullanıcısıdır. 

İnstagram hesabında yaptığı paylaşımlar ve tiktok platformundaki paylaşımı yaptığı dans videoları ile takipçileri aracılığıyla boyu ve kilosu merak konusu oldu. 1.64cm uzunluğunda olan sosyal platform fenomeni 54kg ağırlığında.

Kendisi gibi tiktok fenomeni olan Yiğit Can Çakmak’la sevgilidir. İzmir’de yaşamını ilerleten Çakmak’ın sürekli olarak sevgilisi için İstanbul’a gelmesi ile de dilden düşmeyen çiftler halini aldıler. İnstagram hesabın’da sürekli olarak birlikte oldukları fotoğrafları paylaşan Çakmak’ın takipçileri bu durumdan bi hayli tatmin. Takipçileri ikili adına fan sayfaları bile açtılar.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.