Aysel Enez kimdir, Aysel Enez kaç yaşında?

07.11.2021
151
Aysel Enez kimdir, Aysel Enez kaç yaşında?

Aysel Enez kimdir, biyografi bölümünde Aysel Enez biyografi sayfası ile karşınızdayız. Aysel Enez kaç yaşında?, Aysel Enez memleketi neresi, Aysel Enez facebook, Aysel Enez nereli, Aysel Enez instagram, Aysel Enez ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Aysel Enez kimdir? başlığımızın detayları..

Aysel Enez Kimdir – Aysel Enez Biyografi

Aysel Enez’iin  Kendi’nin “Sevişelim mi Dövüşelim mi”, Aysun Kaya’nın “Değirmen”, Gülin Dönmez’in “Efsun”, Ayla’nın “Yeni Baştan” ve Vural’ın “İstanbul” ile “Hep Çatası Var” şarkılarında imzası yer alıyor. On parmağında on marifet olan bir isim Aysel Enez, önceden özel bir kanalda ünlü sanatçılarla röportajlar yaptı.

Ayla Algan, Derya Alabora, Ergün Demir ve Burak Aksak’tan oyunculuk eğitimleri alan Enez, yakında zamanda ekranlara gelecek sürpriz bir çalışmada dikkat çekici bir role hayat verecek. Genç kabiliyetin en büyük idolü ise adaşı Aysel Gürel: “Kendime usta söz yazarı ve oyuncu Aysel Gürel’i örnek alıyorum. Ben de onun gibi unutulmaz eserlere imza atmak, olağanüstü rolleri canlandırmak istiyorum.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.