Ayşegül Aytaş kimdir, Ayşegül Aytaş kaç yaşında?

07.11.2021
398
Ayşegül Aytaş kimdir, Ayşegül Aytaş kaç yaşında?

Ayşegül Aytaş kimdir, biyografi bölümünde Ayşegül Aytaş biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ayşegül Aytaş kaç yaşında?, Ayşegül Aytaş memleketi neresi, Ayşegül Aytaş facebook, Ayşegül Aytaş nereli, Ayşegül Aytaş instagram, Ayşegül Aytaş ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ayşegül Aytaş kimdir? başlığımızın detayları..

Ayşegül Aytaş Kimdir – Ayşegül Aytaş Biyografi

 1988 Mersin doğumlu Ayşegül Aytaş, fakat İstanbul’da büyümüştür. İşletme Fakültesinden mezun olan Ayşegül Aytaş, Spor Medyası’na resmi olarak İnternet Haberciliği ve yorumculuğu ile adım atmıştır.

2009 senesinde bu yana 365 oranlı verdiği banko kupon ve iddaa yorumları ile ses getirmeyi başarmıştır. 2011 senesinde kabiliyeti tüm kanallar aracılığıyla fark edilmiştir. Ardından 2013 senesinde Kanal A ekranlarında Haydi Maça isimli ilk programını hazırlamış ve sunmuştur.

Canlı yayınlardaki başarısı, analizleri ve performansı ile ses getirmeye devam etmiştir. 2014 senesinde birden çok ödül merasiminde Yılın en iyi bayan analizci ve spor yorumcusu ödüllerinin sahibi olmuştur.

2017 senesinde Umut Tezerer’in hazırlayıp sunduğu Futbol Tutkusu programına Cenap Yener ile birlikte konuk olarak katılmıştır.

Resmi sosyal platform hesapları üzerinden futbolcular ile arasının ne kadar iyi olduğuda gözler önüne serilmektedir. Tüm spor camiası aracılığıyla bi hayli beğeni alan ve ülkemiz’de tek bayan spor yorumcusu ünvanının sahibidir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.