Ayşegül Ak kimdir, Ayşegül Ak kaç yaşında?

07.11.2021
147
Ayşegül Ak kimdir, Ayşegül Ak kaç yaşında?

Ayşegül Ak kimdir, biyografi bölümünde Ayşegül Ak biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ayşegül Ak kaç yaşında?, Ayşegül Ak memleketi neresi, Ayşegül Ak facebook, Ayşegül Ak nereli, Ayşegül Ak instagram, Ayşegül Ak ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ayşegül Ak kimdir? başlığımızın detayları..

Ayşegül Ak Kimdir – Ayşegül Ak Biyografi

 Güzel stilli ile çok bi hayli beğeni alan Ayşegül Ak, Hem ınfluencer hemde Matematik Öğretmenidir. Gazi Üniversitesi Ortaöğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun olan 32 yaşındaki Ayşegül Ak Devlette bir lisede 7 senedir matematik öğretmenliği yapmaktadır. 

Eşi Murathan ile sosyal platformda tanışmışlar ve çok aşık olmuşlar 2017 senesinde Yunanistan’da evlenmiştir.

Sosyal medya fenomeni Ayşegül Ak’ın instagram hesabının adı stilimist şeklindedir. Hesabının 180 bin takipçisi mevcuttur. Aynı zamanda bir de mağazalarda gezerken gördüğü indirimleri paylaşımı yaptığı alışveriş önerilerinin olduğu shoppingbystilimist isimli instagram sayfası mevcuttur. Bu sayfa aracılığıylan kendi sayfasının da takipçi rakamının arttığını söylemektedir. Bu hesabının 346 bin takipçisi mevcuttur. Fotoğraflarını lightroom programını tercih ederek editlediğini söylemektedir.

Üniversitedeyken her gün kombin yapıp facebook’a yüklediğini sonrasında instagrama geçmiş profesyonel makine alıp blog açmıştır.

Instagrama fotoğraf makinesi ile günlük kombinlerini çekip attığını ve kendisine çok iyi geldiğini dile getiriyor. 10-15 bin civarı takipçisi varken iphone alıp kombinlerini takipçileri ile paylaşmaya devam etmiştir. Her gün 5 bin artarak takipçi rakamının birden yükseldiğini söylemektedir. Daha sonra reklam teklifleri de gelmeye başlamıştır. 8 yıllık emeğinin karşılığında. İşinizi iyi yaparsanız para da kazanabilirsiniz diyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.