Ayşecan Tatari kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
171
Ayşecan Tatari kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ayşecan Tatari kimdir?, biyografi sitemizde Ayşecan Tatari kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ayşecan Tatari kimdir? kaç yaşında?, Ayşecan Tatari kimdir? memleketi neresi, Ayşecan Tatari kimdir? evi nerede, Ayşecan Tatari kimdir? nereli, Ayşecan Tatari kimdir? instagram, Ayşecan Tatari kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ayşecan Tatari kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ayşecan Tatari Tepeli
Doğum tarihi: 14 Mart 1989
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.64 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Balık
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Edip Tepeli ile)
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Ayşecan Tatari nereli? Kaç yaşında?

Ayşecan Tatari kimdir, nereli, yaşı, annesi, babası, eşi, estetik oldu mu, şimdi ki son hali, kiminle evlendi, hamile mi, bebeği, çocuğu var mı? Ayşe can Tatari ve eşi? Oynadığı diziler? Çocuklar Duymasın Duygu kim? son hali, kaç yaşında? Çocuklar Duymasın Duygusu hamile mi? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ayşecan Tatari yaşamı ve biyografisi

Ayşecan Tatari Tür dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 1992 senesinde çocuk oyuncu olarak beyazperde de başlayan oyunculuğunda en büyük çıkışını 2002 Çocuklar Duymasın dizisinde Duygu rolü ile yaptı.

Çocuklar Duymasın Duygusu

Ayşecan Tatari 9 Mart 1989 senesinde İstanbul’da iki çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Annesi Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Aliye Uzunatağan’dır. Tuğçe Tatari isminde bir de kız kardeşi bulunmaktadır. Ayşecan Tatari eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. İstanbul İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına Amerika’da Stella Adler Studio of Acting’de Konservatuar Bölümü’nde bitirdi.

Ayşecan Tatari annesi Aliye Uzunatağan

Ayşecan Tatari oyunculuk kariyerine halen 3 yaşında 1992 yapımı olan “Tatar Ramazan Sürgünde” adlı sinema filmi ile beyazperde de adım attı. Dizi oyunculuğuna ise ilk kez 2000 senesinde “Evdeki Yabancı” adlı dizide “Nazlı” kişiliği ile yer aldı. En büyük çıkışını 2002 senesinde “Çocuklar Duymasın” aslı dizi filmde oynadığı “Duygu” rolü ile yaptı ve geniş kitlelerce tanındı. 2004 senesinde Çocuklar Duymasın dizisinin devam serisi olan ve bir sezon süren “Çocuklar Ne Olacak” dizisinde yine “Duygu” rolü ile yer aldı.

Oyunculuk eğitimi için Amerika’ya giden Ayşecan Tatari 2011 senesinde Türkiye’ye döndü ve tiyatro ağırlıklı çalışmaya başladı. DOT ve Şehir Tiyatro’larında oyunlar sahnelemeye başladı.  2015 senesinde “Yılanların Öcü” adlı dizi ile yeniden ekranlara dönüş yaparak “Gülmisal” kişiliğine hayat verdi.

Ayşecan Tatari estetik estetiksiz hali

Türk seyircisi onu Çocuklar Duymasın dizisinin Duygusu olarak tanıdı. Ayşecan Tatari estetik operasyon geçirerek burun cerrahi operasyonu oldu. Bu durum fiziki açıdan bir hayli önemli değişimin göstergesi oldu.

Ayşecan Tatari eşi kocası Edip Tepeli kimdir

Özel yaşamında 2017 senesinde oyuncu ve yönetmen Edip Tepeli ile New York’ta nikah masasına oturdu. Evlendikten sonra eşi ile birlikte Bodrum’da yaşamaya başladı. Ayşecan Tatari 2020 senesinde hamile olduğunu bebek beklediğini duyuran isim oldu. Ayşecan Tatari bebeğinin cinsiyeti ve ismi halen belli değil.

Ayşecan Tatari tiyatroları

  • Sarı Ay
  • Şırça Hayvan Koleksiyonu
  • Cyrano De Bergerac
  • Moliere-Hastalık Hastası
  • Red Light Kışı

Ayşecan Tatari dizileri ve filmleri

Ayşecan Tatari dizileri, oynadığı filmler aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2015 – Yılanların Öcü (Gülmisal) TV Dizisi
  • 2004 – Çocuklar Ne Olacak (Duygu) TV Dizisi
  • 2002 – Çocuklar Duymasın (Duygu) TV Dizisi
  • 2000 – Evdeki Yabancı (Nazlı Cankat) TV Dizisi
  • 1992 – Tatar Ramazan Sürgünde (Sinema filmi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.