Ayşe Yüksel Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

16.09.2021
477
Ayşe Yüksel Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Ayşe Yüksel Kimdir?, biyografi bölümümüzde Ayşe Yüksel Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Ayşe Yüksel Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Ayşe Yüksel Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(0) (0)
Ad Soyad Ayşe Yüksel
Meslek Yarışmacı
Yaşı 21 (2000-05-23)
Boyu
Burcu Boğa
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Düzce

Ayşe Yüksel Kimdir? Biyografi

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Ortaokul senelerında sporla yakında zamandan ilgilenmiş ve masa tenisi eğitimi almaya başlamıştır. Ayrıca 7’inci sınıf öğrencisiyken haltere başlamış ve genç kategorisinde Türkiye’de 3’üncülük elde etmiştir.

8’inci sınıfta halteri bırakarak voleybola başlayan Ayşe Yüksel, 6 yıl boyunca mahalli ligde voleybol oynamayı sürdürmüştür. Voleyboldaki 2’inci senesinde tenis antrenörlüğüne de başlayan sporcu, 4 senedir antrenörlüğünü sürdürmektedir.  

Lise öğrenciliği zamanında de okulun basketbol takımında bulunan Ayşe Yüksel, 3 yıl boyunca da okulunu basketbolda temsil etmiştir.  

Yüksek öğretimini Düzce Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü’nde 2’inci sınıf öğrencisidir. Üniversitede 1 yıl futsal ve yüzme dersi gören sporcu, tenis hocalığını yaparken, bunun yanı sıra öğrenciliğini de sürdürmektedir.

Bugünlerde de TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan Survivor 2021 müsabakasında Gönüllüler Takımı’nda mücadele etmektedir.  

05 Ocak 2021 Salı 16:09
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.