Ayşe Türüt kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
400
Ayşe Türüt kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ayşe Türüt Kimdir, biyografi sitemizde Ayşe Türüt ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ayşe Türüt kaç yaşında?, Ayşe Türüt memleketi neresi, Ayşe Türüt evi nerede, Ayşe Türüt nereli, Ayşe Türüt instagram, Ayşe Türüt ile alakalı her detay yazımızda..

Ayşe Türüt Biyografi

Ayşe Türüt Türk Karadeniz müziğinin usta snatçılarından İsmail Türüt’ün eşidir. Ayşe Türüt 2014 senesinde İsmail Türüt ile boşanması ve sonrasında rekor nafaka ve tazminat istemesi iddiaları ile gündeme gelmiştir.

İsmail Türüt eşi Ayşe Türüt kimdir

Ayşe Türüt 1996 senesinde İsmail Türüt ile nikaha masasına oturdu. Bu evliliklerinden 4 çocukları dünyaya gözlerini açtı. Ayşe Türüt ve İsmail Türüt çocuklarının adları; Deniz, Yasemin, Miraç ve Nazlıcan’dır. İsmail Türüt ile 18 yıl evli kalan Ayşe Türüt eşi İsmail Türüt’ten 2014 senesinde boşandı. Medya ve magazin dünyasında İsmail Türüt’ün eski eşi Ayşe Türüt’ü başka bir kadınla aldatığı yönünde çıkan haberlere karşın İsmail Türüt cephesinden savunma geçikmemişti. İsmail Türüt savunmasını şu cümlelerle özetlemişti. ““Ayşe anneme karşı saygısızlık yaptı. Ben her zaman söylerim. Eş her zaman bulunur, ama anne bir tanedir” dedi.”

Ayşe Türüt yaş nereli

Rekor bir tazminat ödeyerek boşanan İsmail Türüt’ü mahkeme 250 bin lira maddi, 250 bin lira da manevi tazminat ödemesine karar verdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.