Ayşe Şeyma Keten, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
366
Ayşe Şeyma Keten, nereli, kaç yaşında?

Ayşe Şeyma Keten, biyografi sitemizde Ayşe Şeyma Keten ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ayşe Şeyma Keten kaç yaşında?, Ayşe Şeyma Keten memleketi neresi, Ayşe Şeyma Keten evi nerede, Ayşe Şeyma Keten nereli, Ayşe Şeyma Keten instagram, Ayşe Şeyma Keten ile alakalı her detay yazımızda..

Ayşe Şeyma Keten Biyografi

Ayşe Şeyma Keten kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ayşe Şeyma Keten fenomen, ınfluencer, youtuber’dır. 1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 26 yaşındadır. Youtube üzerinden yaptığı paylaşımlarla ünlendi ve kısa bir sürede yıldızı parladı.

Ayşe Şeyma Keten yaşamı ve biyografisi

Ayşe Şeyma Keten 1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Ablasının adı Sena Keten’dir. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. İstek Özel Atanur Oğuz Lisesini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Özyeğin Üniversitesi Sivil Hava ve Ulaştırma İşletmeciliği Havacılık Yönetimi bölümünde bitirdi ve mezun oldu.

Youtube kanalını 13 Mayıs 2014 tarihinde açtı. Bekar olan fenomen Ayşe Şeyma Keten Galatasaray taraftarıdır. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ayşe Şeyma Keten instagram hesabı için tıkayın.

Ayşe Şeyma Keten boy kilo ve hangi burç?

Ayşe Şeyma Keten boyu 1.72 cm kilosu 60 kg ve burcu Akrep.

Ayşe Şeyma Keten sevgilisi kim?

Ayşe Şeyma Keten sevgilisi ile ilgili bilgiler bulunmamaktadır. Ayşe Seyma Keten Melih Abuaf ilişkisi? Ayşe Şeyma Keten kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi, sevgilisi, nereli, kısaca yaşamı, vikipedi ve biyografi ilgilerini derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.