Ayşe Köksal kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
360
Ayşe Köksal kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ayşe Köksal kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Ayşe Köksal kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ayşe Köksal kimdir? kaç yaşında?, Ayşe Köksal kimdir? memleketi neresi, Ayşe Köksal kimdir? evi nerede, Ayşe Köksal kimdir? nereli, Ayşe Köksal kimdir? instagram, Ayşe Köksal kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ayşe Köksal kimdir? Biyografi

Ayşe Köksal nereli? Kaç yaşında?

Ayşe Köksal kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Ayşe Köksal yer aldığı diziler? Ayşe Köksal sevgilisi kim? Ayşe Köksal boy kilo yaş bilgileri, ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ayşe Köksal yaşamı ve biyografisi

Ayşe Köksal Türk dizi ve tiyatro oyuncusu olarak başladığı oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2020 yapımı Menajerimi Ara dizisinde gerçekleştirdi ve kısa bir sürede tüm dikkatleri üzerine toplayarak tanınmaya başladı.

Ayşe Köksal kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Ayşe Köksal 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Tiyatroya olan ilgisi onu kısa bir sürede sahnelere taşıdı.

Ayşe Köksal 2019 senesinde faaliyetlerine başlayan “Tiyatro Mima”’nın Çimen Turunç Baturalp’ın kaleme alıp bunun bunun yanında yönetmenliğini üstüne aldığı “Kral’ın Altınları” isimli tiyatro oyununda sahne aldı. 2020 senesinde sahne almaya devam eden Ayşe Köksal “Robot Pinokyo” isimli tiyatro oyununda da başarılı performans sergilemiştir.

Ayşe Köksal kamerların önüne 2020 senesinde “Menajerimi Ara” dizisinde oynadığı Asistan Sevinç rolü ile adım attı. Ayşe Köksal boyu 1.65 cm kilosu 52 kg burcu Oğlak.

Ayşe Köksal dizileri ve filmleri

Ayşe Köksal yer aldığı diziler? Ayşe Köksal hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Menajerimi Ara – Asistan Sevinç

Ayşe Köksal tiyatro oyunları

  • 2020 Robot Pinokyo
  • 2019 Kral’ın Altınları
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.