Ayşe Barım kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
985
Ayşe Barım kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ayşe Barım kimdir?, biyografi sitemizde Ayşe Barım kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ayşe Barım kimdir? kaç yaşında?, Ayşe Barım kimdir? memleketi neresi, Ayşe Barım kimdir? evi nerede, Ayşe Barım kimdir? nereli, Ayşe Barım kimdir? instagram, Ayşe Barım kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ayşe Barım kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ayşe Barım
Doğum tarihi: 26 Temmuz 1970
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Yengeç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek: İş Kadını, Menajer
İnstagram hesabı için tıklayın

Ayşe Barım nereli? Kaç yaşında?

Ayşe Barım kimdir, nerelidir, kaç yaşında, doğum günü, ne iş yapar, röportajı, evli mi, eşi, sevgilisi, boy, kilo ve burcu, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ayşe Barım yaşamı ve biyografisi

Ayşe Barım Türk iş kadını ve bunun yanı sıra menajer’dir. Türkiye’nin ileri gelen cast ajanslarından ID İletişimin sahibidir. Türk dizi ve sinema karakterlerinin %78’inin menajerliğini yapmaktadır.

Ayşe Barım 26 Temmuz 1970 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Ortaokuldan mezun olduktan sonra lise eğitim hayatına yine English Highschool for Girls okulunda sürdürdü. Ardında üniversite eğitim hayatına İstanbul Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölüm’ünde sürdü. Üniversiteden mezun olduktan sonra yurtdışına İngiltere’nin ve Birleşik Krallık’ın başkenti Londra’da 2 yıl yaşamını sürdürdü.

Ayşe Barım sevgilisi

Mesleki kariyerine 1992 senesinde başladı. İlk durağı Kanal D oldu. Burada Promosyon Direktörlüğü yaptı. Daha sonra Atv ve Hürriyet Gazetesi’nde Promosyon Direktörlüğü yaptı. Bir sonraki durağı Akmerkez Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü oldu. Bu süreci ardından Klan-Euro RSCG’de Müşteri İlişkileri Direktörlüğü, 1 Numara Hearst’te Genel Müdür Yardımcılığı ve DMC Genel Müdürlüğü takip etti. Bu süre zarfında İmaj Entertainment şirketinin kurucu ortağı oldu. 2002 senesinde ID İletişim’i kuran isim oldu.

Ayşe Barım nerelidir

2001 ve 2002 senelerı içinde ortağı olduğu İmaj Entertainment’ta Genel Müdürlük yapan Ayşe Barım 2002 senesinde ise ID’yi kurmuştur. Ayşe Barım 2019 senesinde Asmalımescit “Soho” isimli mekanda 50. yaş gününü kutladı. Bu yaş gününe adeta ünlü akını olmuştur. Ayşe Barım şimdilerde çalışmalarını sürdürmektedir. 2019 – 2020 senelerında “Alice Müzikali”nin yapımcılığını yürütmüştür.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.