Aynur Akkum kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
2.326
Aynur Akkum kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aynur Akkum kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Aynur Akkum kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aynur Akkum kimdir? kaç yaşında?, Aynur Akkum kimdir? memleketi neresi, Aynur Akkum kimdir? evi nerede, Aynur Akkum kimdir? nereli, Aynur Akkum kimdir? instagram, Aynur Akkum kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Aynur Akkum kimdir? Biyografi

Aynur Akkum nereli? Kaç yaşında?

Aynur Akkum kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Aynur Akkum yer aldığı diziler? Aynur Akkum son hali, yaşıyor mu? Aynur Akkum şimdiki hali? Aynur Akkum instagram? Aynur Akkum yaş? Aynur Akkum filmleri? Aynur Akkum Bir Bulut Olsam? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Aynur Akkum yaşamı ve biyografisi

Aynur Akkum Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizilerde ve sinema filmlerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı. Yeşilçam Sineması’nda Kemal Sunal’ın başrolünü paylaşımı yaptığı 1979 yapımı Korkusuz Korkak sinema filminde oynadığı Esin Hanım rolü ile hafızalara kazındı.  

Aynur Akkum öldü mü

Aynur Akkum 1955 senesinde doğmuştur. Eğitim yaşamını İstanbul’da bitirdiktan sonra ilk kez kamera karşısına 1973 senesinde yayına giren “Büyük Şamata” adlı sinema filmi çıkmıştır. 1978 senesinde “Son Sabah” sinema filminde rol aldı. Birçok çalışmada bulunan Aynur Akkum Türk güldürü ustası Kemal Sunal ile oynadığı “Korkusuz Korkak” filmi ile beğenilmiştir.

Aynur Akkum bir bulut olsam

Güzelliği ile dikkat çeken Aynur Akkum 2009 senesinde son kez “Bir Bulut Olsam”  dizisi ile kariyerini noktalamıştır. Aynur Akkum boyu 1.68 cm kilosu 70 kg burcu Oğlak.

Aynur Akkum şimdiki hali

Aynur Akkum diziler ve filmleri

Aynur Akkum oynadığı dizler? Aynur Akkum hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2009 – Bir Bulut Olsam
  • 1979 – Korkusuz Korkak
  • 1978 – Son Sabah
  • 1973 – Büyük Şamata
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.