Aylin Kontente Kimdir? Aylin Kontente Biyografisi

Aylin Kontente Kimdir? Aylin Kontente Biyografisi

25 Ağustos 2015 0 Yazar: Biyografi

Oyunculuk sektöründe bazen alaylı olmak gerekir bazen de medreseli bu genel olarak bir tabir olmuştur artık. Fakat her sektörde olduğu gibi artık kimse, hiçbir şirket ve iş veren alaylı olan işçileri istemiyor. Tüm çalışanlarının okumuş olmasını hatta işi bilmese bile diplomasının olmasının yeterli olmasını belirtiyor. Sizler bizlere Aylin Kontente Kimdir? Diye sorarsanız sizlere Aylin Kontente için medreseli oyuncu diyebiliriz. Fakat Aylin Kontente’ ye bakıldığında gerçekten oyunculuk için doğmuş olduğunu anlayabiliyorsunuz. Girmiş olduğu karakterler oyunculuk seviyesinin ne kadar olduğunu hepimize gösteriyor. Aynı anda göstermeye de devam ediyor. Aylin Kontente ülkemizde komedi dalında tanınmış olan bir oyuncu fakat yapılan röportajlarda her türlü rolü üstlenebileceğini söylüyor.


Genel olarak ülkemiz de çoğu oyuncunun oynadığı projeler belli olur. Komedyense o kişi katil oynayamaz çünkü halkımız o oyuncuyu o rolde kabullenemez ve genel olarak o diziyi dışlarlar. Bu ve bunun gibi nedenler ile de piyasaya daha yeni ayak uydurmaya çalışan birçok proje battı. Tabiri caiz ise dükkanı kapattı. Aylin Kontente Kimdir? Sorunuza klasik olarak cevap almak isterseniz 1982 yılında 30 Haziran tarihinde doğduğunu ve üniversite de oyunculuk eğitimi aldığını sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz. İlk projesi Kampüsistan olsa da tanınmaya başladığı ve şuan ki ününü kazandırdığı projesi İnsanlar Alemidir. Daha sonra isim ve kanal değişikliği yapan bu proje Güldür Güldür olarak düzenlendi ve Aylin Kontente bu projede kendisini daha iyi bir şekilde gösterme imkanına sahip oldu.
Son olarak Aylin Kontente Kimdir? Sorunuza Kısa bir süre önce yine aynı mesleği paylaştıkları Alper Kul ile evlenerek Arel adında dünya tatlısı bir bebek meydana getirdiler. Belli bir miktar televizyonlardan uzaklaşan Aylin Kontente Güldür Güldür programında oynamaya halen devam etmektedir. Yeni sezonda da bir problem olmadığı taktirde oynamaya devam edecek gibi durmakta…
Aylin Kontente Kimdir? Aylin Kontente Biyografisi

istanbul escort bayan