Aykut Yavuz kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
247
Aykut Yavuz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aykut Yavuz Kimdir, biyografi sitemizde Aykut Yavuz ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aykut Yavuz kaç yaşında?, Aykut Yavuz memleketi neresi, Aykut Yavuz evi nerede, Aykut Yavuz nereli, Aykut Yavuz instagram, Aykut Yavuz ile alakalı her detay yazımızda..

Aykut Yavuz Biyografi

Aykut Yavuz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Aykut Yavuz oyuncu, viner, youtuber, müzisyen ve sosyal platform fenomenidir. 23 Aralık 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Esasen Diyarbakırlıdır. Günümüz itibari ile yaşı 25 yaşındadır. İnstagram ve youtube uygulamaları üzerinden çektiği skeçler aracılığıyla ünlendi. Son zamanlarda Geri Gel, Püf, Aklıma Düştün, Hain şarkıları ile yıldızı parladı ve tanınmaya başladı.

Aykut Yavuz yaşamı ve biyografisi

Aykut Yavuz 23 Aralık 1995 senesinde İstanbul Esenler’de dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Diyarbakır’dır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Futbolcu olmak istedi. Lakin lise sırlarında müzikle alakadar olmaya başladı ve besteler yapmaya başladı. Fatih Ticaret Meslek Lisesi’ni bitirdiktan sonra  üniversite eğitim hayatına Nişantaşı Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırmacılığı ve İşletmeciliği bölümünde sürdü ve mezun oldu.

Aykut Yavuz boy kilo yaş, hayatı vikipedi ve biyografi bilgileri.

Aykut Yavuz youtube kanalını 11 Temmuz 2017 tarihinde açtı. 18 Ağustos 2018 tarihinde youtube üzerinden içerikler oluşturmaya başladı. Ardından İnstagram’da skeç videoları çekmeye başladı ve kısa bir sürede popülerlik kazandı. Aykut Yavuz hangi takımı tutuyor diye merak edenler için Galatasaray takımını tutmaktadır.

Belgesel izlemeyi çok seven genç youtuber şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. İlerleyen süreçlerde Youtube kanalına Acun Ilıcalı’yı konuk etmek istemektedir.

Aykut Yavuz boy kilo ve hangi burç?

Aykut Yavuz boyu 1.78 cm kilosu 85 kg ve burcu Oğlak.

Aykut Yavuz sevgilisi var mı?

Aykut Yavuz sevgilisi, özel yaşamı ile ilgili net bir bilgi yoktur. Aykut Yavuz’un son bir yılda herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bir dönem Dilara Kaçmaz ile ilişkileri olduğu bilinmektedir. Aykut Yavuz online, lafları? Aykut Yavuz Cemre Solmaz, Dilara Kaçmaz, Beste Köse, Berkcan Güven? Aykut Yavuz Ceren Yaldız ne dedi? Aykut Yavuz kısaca yaşamı, vikipedi ve biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.