Aykut Elmas kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
257
Aykut Elmas kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Aykut Elmas kimdir?, biyografi sitemizde Aykut Elmas kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aykut Elmas kimdir? kaç yaşında?, Aykut Elmas kimdir? memleketi neresi, Aykut Elmas kimdir? evi nerede, Aykut Elmas kimdir? nereli, Aykut Elmas kimdir? instagram, Aykut Elmas kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Aykut Elmas kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Aykut Elmas
Doğum tarihi: 15 Şubat 1991
Doğum yeri: Kütahya
Boyu: 1.66 cm
Kilo: 60 kg
Burcu: Kova
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Aykut Elmas nereli? Kaç yaşına?

Aykut Elmas kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Aykut Elmas sevgilisi? Aykut Elmas filmleri, hangi dizilerde oynadı, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Aykut Elmas yaşamı ve biyografisi

Aykut Elmas Türk oyuncu, fenomen, viner ve youtuber’dır. Paylaştığı içeriklerle kısa bir sürede tanındı ve fenomen halini aldı. Milyonlarca takipçiye sahiptir.

Aykut Elmas sevgilisi

Aykut Elmas 15 Şubat 1991 senesinde Kütahya Tavşanlı’da 2 çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Babası memurdur. Eğitim yaşamına Tavşanlı’da başladı. Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde sürdürmeye başladı. Aykut Elmas ilk etapta çektiği Vine videoları ile tanınmaya başladı ve dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Bu adım kısa bir süre sonra büyük bir takipçiye ulaşmasına yol açtı. Ayrıca İbrahim Göker, Uğur Can Akgül ile birlikte çektiği videolar aracılığıyla sosyal ağlarda popüler oldu. Aykut Elmas fenomen olarak sevilmesinde en büyük etken içten ve gülünç olmasıdır. Genelde paylaşımlarında güncel konular belirleyerek kendine özgü şaka anlayışı ile sağlamaktadır.

Aykut Elmas oyunculuk kariyerine 2015 senesinde ilk kez “Sihirbazlık Okulunda Bir Türk” adlı sinema filminde adım attı. Ardından 2016 yapımı “Nasıl Yani” sinema filminde “Tahir” rolüne hayat verdi. 2017 senesinde “Cumali Ceber: Allah Seni Alsın” sienma filmi kadrosunda bulunan bulunan Aykut Elmas 2020 senesinde “Kayıt Dışı” sinema filmi ile beyazperde de yer aldı. Aykut Elmas bir dönem TRT için “Siberya” adlı tartışma programı ile de hatırlanmaktadır.

Aykut Elmas dizileri ve filmleri

Aykut Elmas yer aldığı diziler? Aykut Elmas hangi dizilerde oynadı? Tüm filmleri aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2020 Kayıt Dışı (Off the Record) Sinema Filmi
  • 2017 Cumali Ceber: Allah Seni Alsın Sinema Filmi
  • 2016 Nasıl Yani (Tahir) Sinema Filmi
  • 2015 Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Sinema Filmi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.