Ayça Özefe kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
1.216
Ayça Özefe kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ayça Özefe kimdir?, biyografi sitemizde Ayça Özefe kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ayça Özefe kimdir? kaç yaşında?, Ayça Özefe kimdir? memleketi neresi, Ayça Özefe kimdir? evi nerede, Ayça Özefe kimdir? nereli, Ayça Özefe kimdir? instagram, Ayça Özefe kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ayça Özefe kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ayça Özefe
Doğum tarihi: 4 Nisan 2001
Doğum yeri: Eskişehir
Boy: 1.63 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Koç
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek: Şarkıcı, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Ayça Özefe nereli? Kaç yaşında?

Ayça Özefe kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Ayça Özefe sevgilisi? Ayça Özefe kendine iyi bak, olmuyor bak, yıkılmam asla, düşlerde sevdim seni gibi şarkılarla ünlenen Ayça Özefe yani yalnızcaayca yaşamı ve biyografi detayları, konserleri, şarkıları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ayça Özefe yaşamı ve biyografisi

Ayça Özefe Türk Youtuber, şarkıcı ve fenomendir. Youtube kanalı üzerinden seslendirdiği şarkılar ve keyifli müziklerle kısa bir sürede büyük bir takipçi kitlesine sahip oldu ve tanınmaya başladı.

Ayça Özefe sevgilisi

Ayça Özefe 4 Nisan 2001 senesinde Eskişehir’de dünyaya gözlerini açtı. Annesi öğretmendir. Çocukluk senelerı ve eğitimi Eskişehir’de geçti. Atayurt Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına Ankara Başkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünde sürdü. Henüz ufak yaşlarda mesleğinin pilot olmasını hayal eden  Ayça Özefe yotube kanalı kurduktan sonra başarılı bir müzisyen ve şarkıcı oldu. Pilotluk hayalinden sonra Tıp eğitimi almak istediğini söyleyen başarılı şarkıcı Beşiktaşlı’dır.

Ayça Özefe hastalığı

Ayça Özefe internet dünyasına ablasının desteği, teşviki ve de ısrarları ile adım attı kısa bir sürede olağanüstü bir kitleye sahip oldu. Ayça Özefe özel yaşamında Aplastik Anemi hastalığı ile mücadele etmektedir. 2014 senesinde Aplastik Anemi nasıl tedavi edileceği görmeye başladı. Tedavi boyunca gitgeller yaşayan başarılı fenomen nasıl tedavi edileceğinin son aşamasında ilik nakli olması gerektiğine karar verilmiştir.  Ayça Özefe için uygun donör bulunmuş olsa da kısa süre sonra Donör’ün hasta olması nedeni ile nasıl tedavi edileceği yarım kalmıştır.

Ayça Özefe şimdilerde yaşamını Eskişehir ve Ankara’da sürdürmektedir. Kendine iyi bak, olmuyor bak, yıkılmam asla, düşlerde sevdim seni gibi şarkılara yeniden hayat veren Ayça Özefe bekardır.

Ayça Özefe Yıkılmam Asla klibine aşağıdan varabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.