Ayça Melek Gülerçe kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
512
Ayça Melek Gülerçe kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ayça Melek Gülerçe Kimdir, biyografi sitemizde Ayça Melek Gülerçe ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ayça Melek Gülerçe kaç yaşında?, Ayça Melek Gülerçe memleketi neresi, Ayça Melek Gülerçe evi nerede, Ayça Melek Gülerçe nereli, Ayça Melek Gülerçe instagram, Ayça Melek Gülerçe ile alakalı her detay yazımızda..

Ayça Melek Gülerçe Biyografi

Ayça Melek Gülerçe 1 Ocak 2010 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi ve babası onu ufak yaşlarda film setleri ile tanıştırdı. Eğitim yaşamını İstanbul’da ilköğretimde ilerleten dizi ve reklam oyuncusu Ayça Melek Gülerçe oyunculuk kariyerine reklam filmlerinde rol alarak adım attı.

Ayça Melek Gülerçe kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, dizileri, sevgilisi

Algida, Anadolujet Covid-19 Hijyen filmi, Eti Benimo, Eminevim, Garanti Bonus, Kelebek Mobilya, Karaca Öğretmenler Günü ve Migros gibi kurumsal firmaların reklam yüzü oldu.

Ayça Melek Gülerçe, profesyonel olarak ilk dizi oyunculuk tecrübesini 2019 senesinde Kadın dizisinde rol alarak gerçekleştirdi. 2020 senesinde Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin Tomris kişiliğine hayat veren isim oldu.

Ayça Melek Gülerçe dizi film çalışmalarını Yusuf Güney Gün ajans bünyesinde sürdürmektedir.  Ayça Melek Gülerçe boyu 1.40 cm kilosu 32 kg ve burcu Oğlak.   

Ayça Melek Gülerçe yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Masumlar Apartmanı(Tomris)
  • 2019 Kadın
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.