Ayça Çağla Altunkaya kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
367
Ayça Çağla Altunkaya kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ayça Çağla Altunkaya kimdir?, biyografi sitemizde Ayça Çağla Altunkaya kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ayça Çağla Altunkaya kimdir? kaç yaşında?, Ayça Çağla Altunkaya kimdir? memleketi neresi, Ayça Çağla Altunkaya kimdir? evi nerede, Ayça Çağla Altunkaya kimdir? nereli, Ayça Çağla Altunkaya kimdir? instagram, Ayça Çağla Altunkaya kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ayça Çağla Altunkaya kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Çağla Ayça Altunkaya
Doğum tarihi: 1999
Doğum yeri: Yalova
Boy: 1.78 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Hemşire
İnstagram hesabı için tıklayın

Ayça Çağla Altunkaya nereli? Kaç yaşında?

Ayça Çağla Altunkaya kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Ayça Çağla Altunkaya ne mezunu? Mesleği, ailesi, kardeşi, annesi ve babası ne iş yapar? Acun Ilıcalı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya estetiksiz hali? Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı yaş farkı kaçtır? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ayça Çağla Altunkaya yaşamı ve biyografisi

Ayça Çağla Altunkaya Türk Hemşire ve basketbolsever. Türkiye’de yapımcı ve teleziyoncu Acun Ilıcalı ile sevgili olması ile tanındı. Magazin dünyasında en fazla Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ile benzerlikleri ve yüzündeki estetikleri ile gündeme gelmiştir.

Ayça Çağla Altunkaya kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Ayça Çağla Altunkaya 1999 senesinde Yalova’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Yalova’dır. Eğitim yaşamına Yalova’da başladı. Çocukluğundan beri basketbol düşkünüdür. İlk ve ortaöğrenimini Yalova’da bitirdi. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nde sürdü.

Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı yaş farkı

Ayça Çağla Altunkaya medya ve magazin dünyasında Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’ndan boşandıktan sonra anılmaya başladı. Çağla Ayça Altunkaya ilk kez Acun Ilıcalı’ya ait sürat teknesinde Mikonos’a geçerken ve Mikonos sokaklarında görüntülenmiştir. Ayrıca “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” programında kameralar dans ederken  Çağla Ayça Altunkaya’yı görüntülemiş ve Çağla Ayça Altunkaya rahat ve relax tavırlarıyla dikkat çekmiştir. Çağla Ayça Altunkaya Acun Ilıcalı ile Miami’de de görüntülenmiştir. Bir başka kare ise Ayça Çağla Altunkaya  Acun Ilıcalı ile Super Bowl LIV’i izlerken Amerika’da kayıt edildiği karedir. 2020 itibari ile Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı yaş farkı 30’dur. Acun Ilıcalı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya Acun Ilıcalı’dan 30 yaş ufaktür.

Ayça Çağla Altunkaya estetiksiz

Ayça Çağla Altunkaya’nın basketbol severliği ile bilinmektedir. Çağla Ayça Altunkaya Şeyma Subaşı benzerliği ile gözleri üstüne topluyor. Çağla Ayça Altunkaya’nın estetiksiz hali ise görenleri şaşırmıştır. Ayça Çağla Altunkaya şimdilerde yaşamını Yalova’da ailesi ile birlikte sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.