Aybars Irmak kimdir, Aybars Irmak kaç yaşında?

05.11.2021
48
Aybars Irmak kimdir, Aybars Irmak kaç yaşında?

Aybars Irmak kimdir, biyografi bölümünde Aybars Irmak biyografi sayfası ile karşınızdayız. Aybars Irmak kaç yaşında?, Aybars Irmak memleketi neresi, Aybars Irmak facebook, Aybars Irmak nereli, Aybars Irmak instagram, Aybars Irmak ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Aybars Irmak kimdir? başlığımızın detayları..

Aybars Irmak Kimdir – Aybars Irmak Biyografi

1985 İzmir doğumlu Aybars Irmak’ın ikizi bir kız kardeşi var.Üniversite eğitiminden önce uzun süre oyunculuk üzerine eğitim aldı ve bunun bunun yanında İşletme ve yan dal olarak Halkla İlişkiler Reklamcılık bölümlerini bitirdi.

Özel tiyatrolarda görev aldı ve bunun bunun yanında,ilk kez Kurşun Yarası’nda, sonra Emrah ile birlikte Büyük Yalan dizisinde yer aldı.2006’da Bülent İnal ve Tuba Büyüküstün ile Aşk Yolu dizisinde baş karakterlerden birisini canlandırdı.Osman Yağmurdereli’nin yapımcılığını üstüne aldığı Misi adlı dizide ve Kırık Kanatlar dizisinde rol aldı.

Servet Avcısı, Yol Arkadaşım, Kavak Yelleri, Bitmeyen Şarkı, İzmir Çetesi, Derin Sular, Her şeye Rağmen, Karadağlar, Arka Sokaklar, Fatmagül’ün Suçu Ne? Yüzyıllık Mühür, Yeşil Deniz, Kaçak Gelinler, Rengarenk, İsimsizler, Kut’ül Amare gibi projelerinin bunun yanında sinema yapıtları olan Son İstasyon, Günah Keçisi filmlerinde rol aldı.

Ayrıca Avusturya-Almanya ortak yapımı olan ve Almanca çekilen Oben Ohne filminde Fadıl adında 6 yıl Almanya Hannover’de yaşamış bir Türk karakterini oynadı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.