Avatar Atakan Kimdir?

Avatar Atakan Kimdir?

6 Ağustos 2018 0 Yazar: Biyografi

Avatar Atakan Kimdir? Avatar Atakan Nerelidir? Avatar Atakan Kaç Yaşındadır? Avatar Atakan Evli midir? Avatar Atakan Mesleği Nedir? Avatar Atakan Göz rengi nedir?

Avatar Atakan

Sivas’ta 7 Ağustos 1989 tarihinde dünyaya gelen Avatar lakaplı tam adı Çağan Atakan Arslan olan Avatar Atakan, spor yaşantısına basketbol ile başlamıştır. uskudar 16 yaşında beden geliştirme ile uğraşan Atakan, 17 yaşında ise dövüş sporlarına merak salmış ve o günden bu yana bir çok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (BESYO)’na parkur rekorunu elde edip okul birincisi olarak girmiştir. aksaray Lisans eğitimine halen devam etmektedir. Avatar Atakan, 2008’den itibaren Muay thai ve kick boks Milli Takımlarında Ay Yıldızlı bayrağı sırtlayıp uluslararası arenalarda temsil etmekte, aynı vakitte da profesyonel olarak maçlara çıkmaktadır.

2011 senesinde Özbekistan’da yaptığı maçta  5.000 rakip taraftarın önünde Özbek rakibini finalde nakavt ederek “IFMA Muay Thai World Champion” unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine “büyük erkekler” kategorisinde ilk altın madalyayı getirmiştir. Turkish Power Wrestling (TPW) adı altında profesyonel güreşte de performanslar sergileyen Atakan Arslan, “Solider” lakabı ile adından söz ettirmiştir.

Kick boks hayatının mühim olaylarından biride, dünya kick boks organizasyonlarından biri olan “Glory World Series” ile yaptığı sözleşmedir. 2014 senesinde başlangıç yapan Avatar Atakan , ilk karşılaşmasını “Glory 15” İstanbul’da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira yapmıştır. suadiye Ortada geride bıraktığımız maç ardından  3. round bitişinde usta rakibine puanla kaybetti.

avatar atakan

evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye evden eve nakliyat