Atilla Kaplakarslan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
317
Atilla Kaplakarslan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Atilla Kaplakarslan kimdir?, biyografi sitemizde Atilla Kaplakarslan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Atilla Kaplakarslan kimdir? kaç yaşında?, Atilla Kaplakarslan kimdir? memleketi neresi, Atilla Kaplakarslan kimdir? evi nerede, Atilla Kaplakarslan kimdir? nereli, Atilla Kaplakarslan kimdir? instagram, Atilla Kaplakarslan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Atilla Kaplakarslan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Atilla Kaplakarslan
Doğum tarihi: 15 Haziran 1957
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.76 cm
Kilo: 82 kg
Burcu: İkizler
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek:  İş adamı, Koreograf, Organizatör
İnstagram hesabı için tıklayın

Atilla Kaplakarslan nereli? Kaç yaşında?

Atilla Kaplakarslan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Atilla Kaplakarslan evli mi, kiminle evlendi, eşi, çocukları? Koreograf ve Organizatör Atilla Kaplakarslan ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı, kariyeri ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Atilla Kaplakarslan yaşamı ve biyografisi

Atilla Kaplakarslan Türk iş adamı, koreograf ve organizatördür. Türkiye’de bilinen birden fazla ünlü sanatçının organize işlerinin arkasında imzası bulunmaktadır.

Atilla Kaplakarslan kiminle evli

Atilla Kaplakarslan 15 Haziran 1957 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Adana’dır. Eğitimine İstanbul’da başlayan Atilla Kaplakarslan genç yaşta hem iş dünyasına hem de medya dünyasına adım attı. Bugün Vizyon Production, Sinema Güzeli Kral ve Kraliçesi yönetim kurulu başkanı ve bunun yanı sıra Engelsiz Yaşam Vakfı’nın kurucusudur. Bunun bunun yanında Artiz Atölye’nin de kurucu ortağıdır.

Atilla Kaplakarslan 1980 ile 1990 senelerı içinde bir çok ünlünün şöhret olması hususunda organizasyonlar gerçekleştirmiştir. Demet Akalın, Vahe Kılıçarslan, Atilla Saral, Gizem Özdilli, Hülya Avşar, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, İsmet Özhan Tolga Karel ve Petek Dinçöz bu isimlerden yalnızca bazılarıdır. Atilla Kaplakarslan Petek Dinçöz’ün yanı zamanda isim babası olma özelliğine sahiptir.

Atilla Kaplakarslan kimdir

Atilla Kaplakarslan özel yaşamında bir evlilik yaptı. Eşi ile ayrı olup olmadığı bilinmemektedir. Lakin Ceren Kaplakarslan‘ın babasıdır. Ceren Kaplakarslan bir dönem sevgilisi Temel Kankıran‘dan şiddet gördüğü iddiası ile gündeme gelmiştir. Atilla Kaplakarslan çok fazla torunu Tuva ile vakit geçirmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.