Ataberk Doğan, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
293
Ataberk Doğan, nereli, kaç yaşında?

Ataberk Doğan, biyografi sitemizde Ataberk Doğan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ataberk Doğan kaç yaşında?, Ataberk Doğan memleketi neresi, Ataberk Doğan evi nerede, Ataberk Doğan nereli, Ataberk Doğan instagram, Ataberk Doğan ile alakalı her detay yazımızda..

Ataberk Doğan Biyografi

Ataberk Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ataberk Doğan Fenomen, Oyuncu, Viner ve Youtuber’dır. 28 Mayıs 1993 tarihinde Edirne’de dünyaya gözlerini açtı. Trakyalı Ataberk Doğan 28 yaşındadır. Trakya şivesiyle çektiği vinelerle ünlendi ve yıldızı parladı. Kokoreççi Ali ve Muhacir Recep’e yaptığı telefon şakalarıyla tanındı.

Ataberk Doğan yaşamı ve biyografisi

Ataberk Doğan 28 Mayıs 1993 senesinde Edirne’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Edirne’de başladı. Liseyi bitirdiktan üniversite eğitim hayatına İstanbul Arel Üniversitesinde sürdürdü.

Ataberk Doğan boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Ataberk Doğan fenomen olma yolculuğu, Trakya şivesiyle çektiği vineler ve Kokoreççi Ali ve Muhacir Recep telefon şakalarıyla başladı. Ardından Discord ve Dlive platformlarında yayın yaptı. Hedef kitlesini genişlemesi ile tanınır duruma geldi. Bu popülerlik ona beyazperdenin kapılarını araladı. 2019 senesinde komedi türünde olan Kırk Yalan sinema filminde Sadık rolünü canlandırdı. 

Ataberk Doğan fenomen olmadan önce online olarak ayakkabı satışı yaptı. Bunun bunun yanında bir de Dj’lik yaptı. Sosyal medya hesapları içinde çok fazla kullandığı platformlar içinde; Instagram, Twitter, Dlive, Youtube, YouNow, Discord ve Twitch bulunmaktadır. Hayvan sever olun fenomenin Boo adında bir köpeği bulunmaktadır.

Ataberk Doğan hangi takımlı diye merak edenler için kendisi Fenerbahçe takımı taraftarıdır. Ataberk Doğan cerrah sevgilisi ile de gündeme gelmiştir. Video içeriği üreticisi Ataberk Doğan anne, babası ve kardeşi bulunmaktadır. Kendisi nişanlı olup, şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ataberk Doğan boy kilo ve hangi burç?

Ataberk Doğan boyu 1.75 cm kilosu 83 kg ve burcu İkizler.

Ataberk Doğan sevgilisi, nişanlısı kim?

Ataberk Doğan sevgilisi ile ilişkisini kısa süre önce nişan yaparak taçlandırdı.

Ataberk Doğan dizileri ve filmleri

Ataberk Doğan yer aldığı diziler? Ataberk Doğan hangi dizilerde oynadı?

  • 2019 Kırk Yalan
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.