Asya Burcum kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
230
Asya Burcum kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Asya Burcum kimdir?, biyografi sitemizde Asya Burcum kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Asya Burcum kimdir? kaç yaşında?, Asya Burcum kimdir? memleketi neresi, Asya Burcum kimdir? evi nerede, Asya Burcum kimdir? nereli, Asya Burcum kimdir? instagram, Asya Burcum kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Asya Burcum kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Burcum Kaymak
Doğum tarihi: 11 Temmuz 2000
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Tiktoker, Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Asya Burcum nereli? Kaç yaşında?

Asya Burcum kimdir, tik tok fenomeni burcu ne? Instagram fotoğrafları, sevgilisi, yaşı, aslen nereli, gerçek adı, burnu estetik mi, telefon numarası kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Asya Burcum yaşamı ve biyografisi

Asya Burcum Türk fenomen, Tiktoker. Tam ve gerçek adı ile Burcum Kaymak. Çalıştığı film setlerinin arka planında çektiği keyifli videoları paylaşarak yıldızı parladı.

Asya Burcum 11 Temmuz 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Gerçek adı Burcum Kaymak’tır. Memleketi aslen Aydın’dır. Öğrencilik senelerında çeşitli nedenlere bağlı olarak okul değiştirmek zorunda kaldı. Atakent Sınav Anadolu Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim yaşamına İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde ‘Görsel İletişim Tasarımı’ bölümünde sürdü.

Voleybol tutkusu olan Asya Burcum Tik Tok üzerinden paylaşımı yaptığı videolarla yıldızı parladı. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten fenomen bekar ve sevgilisi yoktur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.