Asuman Krause kimdir, Asuman Krause kaç yaşında?

05.11.2021
60
Asuman Krause kimdir, Asuman Krause kaç yaşında?

Asuman Krause kimdir, biyografi bölümünde Asuman Krause biyografi sayfası ile karşınızdayız. Asuman Krause kaç yaşında?, Asuman Krause memleketi neresi, Asuman Krause facebook, Asuman Krause nereli, Asuman Krause instagram, Asuman Krause ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Asuman Krause kimdir? başlığımızın detayları..

Asuman Krause Kimdir – Asuman Krause Biyografi

1 Mart 1976 tarihinde Almanya’da dünyaya gözlerini açan Asuman Krasue manken,şarkıcı,sunucu ve oyuncudurAnnesi ve babası Asuman Krause ufak yaşlarda iken boşanmışlardır.

 1993 senesinde annesi ve ablasıyla birlikte Türkiye’ye dönmüşlerdir. Türkçeyi tam anlamıyla bilmediği için burada zorluklar yaşadı ve istediği okula gidemedi. Liseyi Bodrum’da bitirdi ve basketboldan önce eğitim hayatına önem verme kararı aldı.  Asuman Krause 1998 senesinde katıldığı güzellik müsabakasında Türkiye 2. güzeli seçilerek tanınmıştır. ikinci olunca modellik kariyeri başladı. Lakin 2006 senesinde modelliği bıraktı ve bıraktığı sene 13 şarkıdan bir araya gelen ”Çok Yalnızım” albümünü piyasaya çıkardı. Bugüne kadar bir çok dizide rol alan Asuman Krause, daha çok sunuculuk kariyeriyle ön plana çıktı. Ünlü sanatçı Wipe Out, Fear Factor ve Var Mısın Yok Musun gibi popüler yarışma programlarının sunuculuğunu üstlendi.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.